לימוד ערבית מדוברת באינטרנט לרמת ביניים

מאת דור ויטלין, מורה לערבית בלינגולרן

מידע כללי אודות לימוד ערבית מדוברת לרמת ביניים בלינגולרן

קורס ערבית מדוברת לרמת ביניים בלינגולרן הינו קורס המשך לתלמידים שעברו את רמת המתחילים. בקורס נלמד כלים דקדוקיים מעשיים לשימוש בשפה, נעשיר את אוצר המילים ונפתח את מיומנות השיחה בע”פ.

בקורס רמת הביניים כל שיעור נפתח בדיון על נושא אקטואלי שעל סדר היום הציבורי. בעזרת אוצר מילים רלוונטי ועדכני שמותאם ע”י המורה, יוכל התלמיד להציג את עמדותיו ודעותיו בערבית במגוון נושאים – מדיניים, חברתיים, כלכליים, חינוכיים, תרבותיים ועוד.

רמת הביניים מתאפיינת בהתאמה אישית לעולם התוכן של התלמיד – המורה יספק לכם אוצר מילים וכלים בערבית שיאפשרו לכם לדבר על מה שרלוונטי אליכם בסביבת העבודה ובחייכם האישיים.

לימוד ערבית מדוברת באינטרנט לרמת ביניים

שיטת לימוד ערבית מדוברת לרמת ביניים

שיטת לימוד ערבית באינטרנט בלינגולרן נקראת “שיטת התעתיק”, והיא מאפשרת לכל תלמיד לקרוא ולדבר בערבית כבר מהשיעור הראשון. איך זה עובד? פשוט מאוד. הקורס כולו מועבר ע”י שימוש באותיות עבריות כדי לייצג מילים בערבית. לדוגמא, וַקַף = עמד (בערבית). כל מילה חדשה שהמורה אומר בשיעור, נכתבת על גבי הלוח הוירטואלי, והתלמיד יכול לראות אותה בזמן אמת על מסך המחשב שלו.
בסוף כל שיעור ייתן לכם המורה שיעורי בית, דרכם תפתחו את היכולת להתנסח בערבית מדוברת בצורה נכונה וברמה גבוהה.
בסוף כל שיעור תקבלו את המצגת שנלמדה, ביחד עם כל ההערות והטיפים של המורה אליכם למייל! כך, תוכלו לחזור על החומר בין שיעור לשיעור ולשפר את הרמה שלכם בערבית מדוברת.
*בקורס זה ניתן לשלב לימוד של האותיות בערבית כחלק מתוכנית הלימוד – פיתוח מיומנות הקריאה בערבית הוא תוספת משמעותית שמגדילה את יכולותיו של התלמיד להתמודד עם השפה.

צפו בסרטון ההדגמה הבא מתוך שיעור ערבית מדוברת בלינגולרן:

מידע מפורט אודות לימוד ערבית באינטרנט

חזרה לדף מסלולי לימוד ערבית מדוברת

קורסים נוספים בתחום לימודי ערבית מדוברת באינטרנט:
לימוד ערבית מדוברת למתחילים
לימוד ערבית מדוברת למתקדמים

לימוד ערבית מדוברת באינטרנט לרמת ביניים

לחזרה לדף הראשי – לימוד ערבית באינטרנט    *שדות חובה
    צרו קשר עם Lingolearn