fbpx

תלמידים מספרים

תלמיד החודש

עומר קורלנדר, חקלאי בן 40 מאזור הצפון, אשר סיים בהצלחה שני קורסים בשפה הערבית המדוברת, וממשיך לקורס שלישי עם לינגולרן:

“בקורס הראשון לימדה אותה אבתיסאם ובשני סאג’א. שתיהן העניקו יחס מצוין, ידעו ללמד והיו נחמדות. היה לי כיף לשוחח איתן וחשוב לי לנצל את הראיון הזה בשביל להודות להן. באיזשהו שלב אפילו הרגשתי שהלימודים והדרישות אינטנסיביים מדי, כבר אמרתי להן שהן מלמדות אותי ביטויים ומושגים שאני אפילו לא יודע בעברית…”

“שני הקורסים שלקחתי הקפיצו את הרמה שלי פלאים, איפשרו לי להרכיב משפטים, להבין כשמדברים אליי, לדעת לנהל שיחה ברמה סבירה, לראות טלויזיה, ועוד…”

“כבר המלצתי על לינגולרן, ובאופן כללי אני משוויץ בפני כולם שאני לומד ערבית ושמח לתת פרטים נוספים למי שמתעניין. זו אופציה שאין לה תחרות עבור כל בן אדם שנמצא באזור הצפון ומעוניין ללמוד ערבית – אין משהו אחר באותה הליגה.”

לקריאת המשוב המלא של עומר על קורס הערבית המדוברת בלינגולרן.

לינגו - ללמוד שפות באינטרנט

ראיונות קודמים

לס סטיין, אשר למד עברית עם דוד במסגרת הקורס הקבוצתי של חברת “פנאיה” – לחצו כאן לקריאת המשוב המלא של לס על קורס העברית בלינגולרן.

חיה אמזלג-באהר, אשר למדה ערבית עם דור – לחצו כאן לקריאת הראיון!

ברי סנדרס, אשר למדה ערבית עם דור – לחצו כאן לקריאת הראיון! 

לימודי שפות – דף הבית

יהודית – מורה לצרפתית

רם: יהודית רצינית מקצוענית מאוד נעימה אך קפדנית ומתיחסת ברצינות רבה להוראת הצרפתית. שנים אני לומד שפות ויהודית המורה הטובה מכולם. ממליץ בחום רב עליה כמורה בעלת הבנה עמוקה בהוראה בכלל ובהוראת צרפתית בעיקר.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי צרפתית בלינגולרן

פול- מורה לאנגלית

הילה: רציתי להגיד תודה , גם על השירות ובעיקר על המקצועיות אני מאוד נהנית מהשיעורים של פול ומרחיבה את הידע שלי בכל שיעור האפשרות לעשות שיעורים אונליין בשעות שנוחות לי הופכות את התהליך להרבה יותר פשוט וקל תודה גם לצות המורחב שדואג ומוודא שכולם מרוצים כל הזמן

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי אנגלית בלינגולרן

סלה – מורה לאנגלית

selahנורית: סלה הינה אשת שיחה, אדם נעים ביותר בעל ידע כללי רב. היא הייתה לי למורה מקצועית ומעולה והכי חשוב שהייתה קשובה לצרכי כתלמידה.>

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי אנגלית בלינגולרן

 

אריג’ – מורה לערבית

arij

גיל: אריג’ ניחנה בסבלנות, סימפטיות ובקיאות רבה בשפה הערבית. היא הצליחה להטמיע בי מחדש את השפה לאחר נתק של 40 שנה! היה לי לעונג ללמוד איתה.

מינה: חלפו 4 שיעורים שאני מקיימת עם אריג’ ורציתי לציין את ההנאה והסיפוק מהשיעורים שאני מקבלת. היא מאד מקצועית וברורה ואני מאמינה שלאחר שרכשתי חבילה מקסימלית , אצא עם ידע רחב. התמיכה אף היא זמינה ותומכת כך שהבחירה ללמוד באמצעותכם נראית כרגע בחירה חכמה. ואני מקווה שכך ארגיש לאורך השיעורים עד לסיומם.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי ערבית בלינגולרן

 

 אלי – מורה לאנגלית

Eli

ראפת: אלי חייכן, נוח לדבר איתו, מנצל כל דקה בלימודים, הוא העניק יחס מעולה והפגין ידע רב.

חוסאם: אלי מסביר היטב ודאג להבנתנו. נהניתי מאוד מהשיעורים, אשר מוכנים בצורה מאוד טובה ועוברים בלי להרגיש את הזמן. השירות היה מעולה – נתקלתי פעם בבעיה במערכת ומיד פתרו אותה. אני מנסה למצוא ביקורת בונה אך אינני מצליח. בקצרה – הקורס, המורה השירות והכל היה מושלם.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי אנגלית בלינגולרן

 

דור – מורה לערבית

dorצחי: דור רציני, בעל רמת ידע מעולה בשפה ובתרבות הערבית. הוא היה קשוב לשאלות ולבקשות מיוחדות. קיבלתי מלינגולרן שירות טוב ויעיל אשר כלל פתרון בעיות טכניות בצורה מהירה.

קרני: דור נעים, מתעניין, מקצועי, מחבר את החומר הנלמד לאקטואליה ולאופי התלמידים. נהניתי מאוד ללמוד איתו.

אפרת: דור מורה מצוין בעל רמה מקצועית גבוהה מאוד. הוא ידע לשלב מידע על השפה כתרבות, מה שהפך את השיעור למאוד מעניין, וגם הביא הרבה דוגמאות “מעבר”- שירים, קריקטורות ועוד. השירות שקיבלתי מלינגולרן היה טוב ואדיב.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי ערבית בלינגולרן

לינגו - ללמוד שפות באינטרנט

ליבה – מורה לאנגלית

רינה: אני מאוד מרוצה מהשיטה, מהתקשורת עם המורה, מהכימיה הטובה בינינו ומאופן ההוראה. ליבה מעבירה את השיעור באופן מאוד מקצועי ושיטתי וזאת תוך שמירה על אוירה נעימה ונינוחה בשיעור ועל נושאי שיחה מעניינים. ליבה מוכנה לשיעורים, קשובה לתלמיד ולצרכיו, מווסתת ומנתבת את השיחה כך שהתלמיד יהיה הדובר העיקרי תוך הקפדה על דקדוק, העשרה לשונית והגיה.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי אנגלית בלינגולרן

מופלח – מורה לערבית

mofleh2

אלישע: מה שאהבתי אצל מופלח, הוא הידע הרב שיש לו בשפה הערבית, על כל גווניה. השיעורים היו מקצועיים וזמינים, הכיתה הוירטואלית הייתה נוחה לשימוש ומאוד נהנתי מהקורס כולו.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי ערבית בלינגולרן

אדר – מורה ליפנית

adar1

ניצן: אדר מורה מצוינת ואני ממליצה עליה בחום. אהבתי במיוחד את החיוך שלה, ובכלל פשוט נהניתי מהשיעורים איתה ומהידע שלה. שירות הלקוחות היה טוב מאוד ואדיב.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי יפנית בלינגולרן

 

שרה – מורה לאיטלקית

sarahעירית: שרה מאד פתוחה וזורמת, מבינה צרכים ונענית להם. נהניתי ללמוד איתה והייתי ממליצה עליה.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי איטלקית בלינגולרן

 

 

שיילה – מורה לספרדית

ליאת: שיילה מורה מצוינת, בעלת רמה מקצועית גבוהה מאוד. מעבר למקצועיות, היה לי מאוד נוח ללמוד שפה זרה ממישהי שבעצמה חוותה קשיים דומים (אני חיה כיום בספרד). זה אפשר מקום מאוד נעים ומקבל להעז ולטעות. מרגע הפנייה ללינגולרן ועד סיום הקורס קיבלתי שירות מצוין, אדיב ומהיר.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי ספרדית בלינגולרן 

אילנה – מורה לאנגלית

Ilana

סודקה: נהניתי משיטת הלימוד של אילנה, דרך העברת המידע, ההתנהגות כלפי הסטודנטים וההתמודדות עם כל בעית אי הבנה שהייתה. היא מורה מצוינת.

עאישה: אהבתי אצל אילנה את השיטה, המקצועיות, השליטה בשפה ואת האהבה לעזור לאחר.

חנין: אילנה היתה מאוד נחמדה, מחייכת, חזקה בלימודים ועוזרת לכולם.

סאמח: אהבתי במיוחד את השירות של אילנה, שהיה מכל הלב.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי אנגלית בלינגולרן

אילן – מורה לעברית

סאלח: אילן בעל מוטיבציה, דאג ללמד ולקדם אותי, תכונות שהן החשובות ביותר בעיניי אצל מורה. הבעיות הטכניות בהן נתקלתי בהתחלה נפתרו במהירות. זכיתי לשירות גמיש ואיכותי לאורך השיעורים.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי עברית בלינגולרן

ילדיז – מורה לאנגלית

Yildizאורלי: רמתה המקצועית של ילדיז מצוינת, נהניתי מאוד ללמוד איתה. אהבתי במיוחד את הפתיחות, הגמישות, התבונה והחיבור שלה לעולם הידע שלי. הייתה בינינו התאמה מצוינת. הקורס עמד בהחלט בציפיות שלי, והייתי ממליצה עליו בחום לחבריי.

יואב: ילדיז מאוד מקצועית ויותר מכך, מאוד חברותית ומאוד איכפת לה מהתלמידים שלה. אהבתי את השימוש בחומרים מכל עולמות התוכן והתוספות האישיות שהיא הביאה עמה. הקורס עם ילדיז שיפר את הרמה שלי מעבר למצופה.

 

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי אנגלית בלינגולרן

 

עידו – מורה לעברית

ido

כרם: אהבתי במיוחד את שפת הדיבור וההתנהגות של עידו. נהניתי ללמוד איתו מאוד והרגשתי שהקורס משפר באופן ניכר את רמתי בעברית. קיבלתי שירות מעולה, מעבר למה שציפיתי, והייתי ממליץ על הלימודים בלינגולרן בחום.

מוטי: עידו מדריך מצוין, אני שמח מאוד עם ההחלטה שקיבלתי ללמוד אצלכם!

חוסאם: תודה לכל הצוות ולמורה שלי עידו על עזרתכם על מנת שאשתפר בעברית. נהניתי מאוד בשיעורים ועכשיו אני יכול לדבר בריהיטות ובצורה טובה.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי עברית בלינגולרן

לינגו - ללמוד שפות באינטרנט

עופר – מורה לערבית

15615116רפי: עופר מקצועי מאוד. הוא העשיר אותנו מתוך השפה הספרותית ובעזרת תוכניות שמשודרות בערבית ב-YouTube. לפי בקשתנו, עופר שלח לנו את המצגות לפני כל שיעור, מה שהיה עבורנו חשוב מאוד ואפשר לנו להתכונן.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי ערבית בלינגולרן

 

ידידיה – מורה לאנגלית

yedidyahדורון: ידידיה אף פעם לא מאחר, מדבר בגובה העיניים, אוהב את מה שהוא עושה וגם אוהב לצחוק. לא הייתה לו בעיה עם כל נושא שבחרתי ללמוד או רציתי לעבור עליו. היחס היה יוצא מן הכלל, כל שיעור היה כיף.

אליאור: היה לי הרבה מזל שקיבלתי מורה כמו ידידיה, ברמה הגבוהה ביותר, שגם יודע להעביר שיעור בכיף ובחיוך. למדתי בזכותו המון והשפה נראית לי היום הרבה יותר קלה. ידידיה, אני מודה לך על הכול ומאחל לך הצלחה והמון בריאות. אני שמח שניתנה לי הזכות להכיר איש נדיר כמוך.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי אנגלית בלינגולרן

 

אבתיסאם – מורה לערבית

ebtisamיובל: אבתיסאם היא מורה מאוד מקצועית. נהנתי ללמוד איתה. האווירה בשיעור היתה נעימה וחוויתית. אני ממליץ ללמוד איתה.
אהרון: למורה אבתיסאם רמה מקצועית גבוהה מאוד, מאוד נהנתי ללמוד איתה והרגשתי שהיא מחויבת להצלחתי. הקורס מאוד שיפר את רמת השפה שלי והייתי ממליץ עליו בחום.
לילך: אבתיסאם ממש נהדרת, ואני נהנית מכל רגע! היא רצינית וקפדנית בדיוק כמו שצריך, וגם- חייכנית ונחמדה. בקיצור- כיף לי.
עלמה: היה כיף!! אני רוצה לציין שאני לא מתמסרת בכלל לעניינים באינטרנט ושממש קל, נוח ופשוט ומלא תמיכה.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי ערבית בלינגולרן

קולין – מורה לאנגלית

colleenlingolearnשלמה: קולין מורה מצויינת, רמת האנגלית ויכולת השיחה שלי השתפרה מאוד מאז שהתחלתי את השיעורים איתה.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי אנגלית בלינגולרן

קובי – מורה לערבית

kobi2ליהי: קובי הוא מורה בעל ידע מקצועי רב. הוא התאים את הפורמט לצרכים האישיים שלי והמשיך בדברים מעניינים על ידי שימוש בחומרים מגוונים כגון: טקסטים, קטעי אודיו ושירים. הוא היה סבלני מאוד מעודד אך גם תובעני – כל פעם שעשיתי טעות, ולו הקטנה ביותר, הוא תיקן ונתן לי עצות. הוא אחד המורים הטובים ביותר לערבית שהיו לי אי פעם.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי ערבית בלינגולרן

 

סוג’נטי – מורה לסינית

china-flagלאון: סוג’נטי מורה ברמה גבוהה, מעבירה שיעורים בצורה יעילה ומהנה. מאוד נהנתי ללמוד איתה, הרגשתי שהיא מחויבת להצלחתי והיה לי מאוד נוח ללמוד איתה. הקורס שיפר באופן ניכר את רמת השפה שלי והייתי ממליץ עליו לכל מי שחושב ללמוד אונליין.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי סינית בלינגולרן 

מרסדיטס – מורה לספרדית

marceditas4טל: מרסדיטס הייתה מאוד קשובה וידעה להסביר בצורה ברורה כל שאלה שעלתה לי. מאוד נהנתי ללמוד איתה והיה נוח ללמוד בכיתה הוירטואלית. הקורס ענה על כל ציפיותי והייתי ממליץ עליו.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי ספרדית בלינגולרן 

 

גסאן – מורה לערביתגסאן

ברנרדו: לגסאן יש רמה מקצועית גבוהה מאוד והוא היה מאוד מחויב להתקדמות שלי. התמיכה שלו היתה טובה מאוד ואני אמליץ עליו לחברים.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי ערבית בלינגולרן

 

נטלי – מורה לערבית

natalie bar

דוד: לנטלי רמה מקצועית גבוהה ונהנתי ללמוד איתה, התמיכה היתה מאוד טובה והיה לי נוח ללמוד בכיתה הוירטואלית. הקורס עמד על רוב ציפיותי והייתי ממליץ לחבר ללמוד בלינגולרן.
רינה: נטלי היא מורה מאוד מקצועית ותמיד דאגה לתת מענה לכל שאלה תוך כדי מתן הרגשה טובה. הודות ללינגולרן יכולתי בפעם הראשונה בחיי להנות תוך כדי למידה. הלימודים אונליין היו מאוד יעילים ומאוד נוחים. אין ספק שאני אמליץ על השירותים של לינגולרן לחברים ומשפחה.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי ערבית בלינגולרן

 

דוד – מורה לעברית

דודרוברט (מומחה שפות ומתורגמן מאירופה): מאוד שמחתי ללמוד עם דוד, הוא מאוד ידידותי, אני מאוד נרגש ללמוד עברית אתכם וממתין בקוצר רוח לשיעור הבא.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי עברית בלינגולרן

 

ירון – מורה לסינית, עברית וערבית

yaron2ינמינג מאוניברסיטת MIT: ירון אנרגטי, מחויב ומלא במוטיבציה. הוא השתמש בטכניקות שונות כדי לעזור לי לעבור את הקושי בלימוד שפה חדשה (סינית). הוא סובלני, כיף לעבוד איתו והוא יעיל מאוד ותומך.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי סינית בלינגולרן

 

גם דליק ווליניץ מספר עלינו בתכנית שלו ברדיו 102FM!

ידעתם? לינגולרן מציע גם שיעורי אנגלית לילדים למגוון רמות וגילאים, תכנית המותאמת אישית לכל ילד וילדה.

  • צוות לינגולרן ביריד לימודי שפות


    *שדות חובה
    צרו קשר עם Lingolearn