fbpx

קורסי שפות למנהלים ועובדי חברות

בואו לגלות פתרון נוח ויעיל ללימודי שפה זרה לעובדים שלכם.
בלינגולרן ניתן ללמוד קורסים אונליין ב- 20 שפות ועם מיטב המורים מכל העולם. אנו עובדים מול גופים מובילים רבים, כגון שלוחת אוניברסיטת MIT האמריקאית בישראל, המשרד לביטחון פנים, מרכז פרס לשלום ומגוון חברות בולטות במגזר העסקי.
נשמח לעבוד גם איתכם.
לינגולרן מזמינה את העובדים שלכם לשיעורים אינטראקטיביים
במסגרת פרטית או קבוצתית,
ללמוד שפה חדשה אונליין בקורס שמותאם לדרישותיכם.
השיעור מתנהל בכיתה וירטואלית מתקדמת, שמאפשרת שיחה עם המורה, כתיבה על לוח, שיתוף מסכים, תרגולים תיקונים ושאלות תלמידים.
ניתן להתחבר לכיתה ממחשב, סמארטפון או טאבלט- מהבית, מהמשרד או כל מקום אחר.

הצטרפו כבר עכשיו לרשימת לקוחותינו העסקיים המרוצים וצרו עמנו קשר לתיאום שיעור הדגמה בחינם!

קראו גם על מבדק רמה באנגלית לחברות: 

clients site

חברות נוספות: Gett, המכון להכשרת שופטים, ארגון מוסדות נווה שלום ועוד.

לומדים שפות בדרישות שלכם, ברמה שלכם ובנוחות שלכם.
בלינגולרן נעשה הכל על מנת שתצליחו. נתאים את תכנית הלימודים לצרכי החברה שלכם ולרמת העובדים, נספק כיתה וירטואלית מתקדמת ונשבץ עבורכם מורים פרטיים דוברי שפת אם. לאורך כל הקורס נלווה אתכם בכל אתגר עד לסיומו המוצלח.

לבחירתכם שתי אפשרויות ללמידה:
שיעורים פרטיים: כל עובד לומד עם מורה פרטי בזמן שלו, במקום שלו, ברמת הלימוד שלו.
שיעורים קבוצתיים: הפתרון המשתלם ביותר ללימוד קבוצתי של שפות. קיבוץ כמה עובדים באותה רמת לימוד לקבוצה אחת והעברת שיעורים קבוצתיים אונליין- כל אחד מביתו או כולם ביחד (למשל, בחדר הישיבות במשרד).

מתלבטים? רוצים לדעת איך זה עובד?
בואו להתנסות בעצמכם!
לינגולרן מזמינה אתכם לשני שיעורי התנסות בחינם, ללא התחייבות.
צרו קשר עכשיו לפרטים.

now3 lang

 לינגולרן- ככה לומדים היום שפות
· מעל 20 שפות במגוון רמות למידה
· הלימוד האפקטיבי ביותר במחיר המשתלם ביותר.
· התאמת חומר הלימוד לצרכי הארגון ולרמת הידע של העובד/ הקבוצה.
· חסכון בזמן נסיעות, כסף ותיאומים- למידה בכל שעה ומכל מקום.
· הקלטת השיעורים לצפייה מאוחרת (לחזרה ולמחסירי שיעורים).
· רמת שירות בלתי מתפשרת- ליווי אינטנסיבי ומעקב שוטף אחר התקדמות המשתתפים, מענה מהיר ויעיל לבעיות
· לומדים עם המומחים- ניסיון רב בהעברת קורסים לארגונים מובילים בארץ ובעולם.
· כיתה ווירטואלית מתקדמת וידידותית- תקשורת באודיו ווידאו עם המורה, שיתוף מסמכים, כתיבה על לוח משותף, גלישה משותפת ברשת וצפייה בסרטונים. כמו בכיתה אמתית, מבלי לצאת מהבית.
· בזמן שלך ובגמישות מקסימלית- קובעים את השיעור הבא לפי היומן שלך, לא מפסידים שיעורים וחומר לימוד.

לקוחות מספרים

דקלה אדליס, מנהלת משאבי אנוש בחברת “פנאיה”, מספרת בעקבות סיומו של קורס עברית בלינגולרן לעובדי חברתה:

“עובדי החברה שסיימו את הקורס נהנו מאוד והרגישו שרמתם השתפרה. הם התרשמו מהמורה והרבו להרעיף שבחים על הקשב ותשומת הלב שלו, שהינם חשובים מאוד במדיום זה. הלימודים דרך האינטרנט היו עבורם מאוד נוחים ונגישים.”

“קיבלתי שירות מצוין. כל בקשה או רצון שהיו לי, צורך בשינוי מסוים או בקבלת פידבק – זכו לקשב מלא ולפתרון. גם בתחילת התהליך כשהיו ביטולים ושינויים במבנה של הקבוצות, התגובות לכך היו מהירות ויעילות. דברים נעשו בצורה ישירה וטובה מול התלמידים, ללא צורך במעורבות מצידי. באופן כללי, זמינות שירות הלקוחות הייתה גבוהה מאוד, כך שכל בקשה שלי זכתה למענה מהיר, ותמיד נמצאו עבורי פתרונות.”

“בשורה התחתונה, אין ספק שבכל מקרה בו אצטרך קורס נוסף, אבחר בלינגולרן.”

לחצו כאן כדי לקרוא את הראיון המלא 

לס סטיין, עובד חברת “פנאיה”, אשר למד עברית בלינגולרן:

השיעורים מהנים, בנויים באופן מושכל ועקבי ומספקים לי את הביטחון הדרוש על מנת להשתמש בעברית שלמדתי בשיחות יומיומיות. ההתקדמות שלי הפתיעה לא רק אותי, אלא גם אחרים.”

“דוד העניק יחס אישי ומגוון, שמר על רמת עניין גבוהה ושילב בין כל התכונות הנחוצות להצלחת הקורס – סבלנות, הפגנת ידע רב, הומור, דבקות בחומר, ניצול טוב של הזמן, התלהבות ויחס נעים.” 

“יום העבודה שלי עמוס מאוד ומתנהל בהתאם לשעון האמריקאי, כך שלא יכולתי למצוא זמן לאולפן בבוקר או למורה פרטי בשעות הערב. הלימודים דרך האינטרנט מהמשרד חסכו ממני נסיעות ובזבוז זמן רב – לא איבדתי שניה אחת של עבודה.”

לחצו כאן כדי לקרוא את הראיון המלא

שירה, עובדת בחברת Game effective “המורה שלי Selah מדהימה, מעבר לידע העצום שיש לה באנגלית, היא גם מצחיקה, מאוד חברותית, חשוב לה מאוד להכיר אותי ולכוון את השיעורים והחומר הנלמד בהתאמה אליי ולצרכיי.”

ינמינג מאוניברסיטת MIT, אשר למד סינית בלינגולרן: “ירון אנרגטי, מחויב ומלא במוטיבציה. הוא השתמש בטכניקות שונות כדי לעזור לי לעבור את הקושי בלימוד שפה חדשה (סינית). הוא סובלני, כיף לעבוד איתו והוא יעיל מאוד ותומך.”

שגית, עובדת חברת התיירות “אשת טורס”, אשר למדה אנגלית עסקית בלינגולרן: “נהנתי מאוד ללמוד בלינגולרן, רמתו המקצועית של המורה הייתה גבוהה מאוד והוא היה זמין לשאלות ומאוד מחויב. השיעורים עברו בכיף עם הסברים מפורטים ורמת האנגלית שלי השתפרה משמעותית.”

מדוע לבחור בלימודי שפות לחברות עם לינגולרן?

ico man

 היצע רחב של קורסי שפות לכל הרמות – בחרו בין לימודי אנגלית, ספרדית, סינית, ערבית, עברית, צרפתית, איטלקית, יפנית ופורטוגזית.

ico bell

מורים מנוסים דוברי שפת אם.

ico sand

כיתה וירטואלית מתקדמת, המאפשרת תקשורת קולית וחזותית ושיתוף חומרי לימוד (מצגות, סרטונים, לוח), כך שהעובדים ירגישו שהמורה נמצא ממש לידם.

ico world

התאמה לצורכי העובדים והחברה – אתם תחליטו האם העובדים ילמדו מהבית או מהמשרד, בשיעורים פרטיים כשכל אחד מול המחשב שלו או בקבוצות קטנות מול מסך מרכזי עליו מוקרן השיעור.

ic dr

ניצול מיטבי של זמן ומשאבים – במקום יום כיף נוסף שיותיר את עובדי החברה עם מעט מאד תועלת וערך ביחס להשקעה הכספית הגדולה, ללימודי שפות השפעה אשר מתבטאת למשך זמן רב לאחר סיום הקורס. חוויית הלימוד, התרגול המשותף והעזרה ההדדית לקולגות לעבודה יתרמו רבות לחיזוק הקשרים החברתיים והמקצועיים בתוך ארגונכם. זאת בנוסף לתועלת העצומה הטמונה בלימודי שפות להישגיה של החברה.

ico bell

נגישות מלאה של כלל התלמידים לשיעורים, ללא תלות במיקומם הגיאוגרפי בזמן נתון.

ico man

גמישות בשעות ההוראה – לוח הזמנים ייבנה במיוחד ע”פ הרצונות והאילוצים שלכם.

ico world

גישה לחומר הלימוד לאחר השיעור – ניתן לקבל הקלטות של השיעורים על-מנת לאפשר לעובד שנבצר ממנו להגיע למפגש מסוים להשלים את החומר אשר נלמד במהלכו, ולספק למשתתפים בו הזדמנות נוספת לחזור על התכנים.

ico sand

שיעור הדגמה בחינם – לא בטוחים אם שיטת הלימוד שלנו מתאימה לכם? חוששים להתחייב מראש מבחינה כלכלית ולוגיסטית? נשמח להיפגש עמכם בכתה הוירטואלית שלנו ולהדגים לכם כיצד נראה שיעור בלינגולרן. לפרטים נוספים וליצירת קשר, לחצו כאן!

now3 lang

צפו בשיעור לדוגמה מתוך קורס אנגלית בלינגולרן:

איך מתחילים?

בשלב הראשון, יפנה אליכם נציג מטעמנו על מנת לבנות ביחד אתכם את חבילת הקורסים המתאימה ביותר לצרכים ולמשאבים העומדים לרשותכם. גם בתקציבים מוגבלים יחסית ניתן לבנות תכנית חווייתית, מעשירה ומלמדת. נציג החברה יוזמן לשיעור ניסיון בכיתה הוירטואלית על מנת להתרשם מיכולות הכיתה, מהמורים ומחומרי הלמידה, לפני קבלת ההחלטה לגבי רכישת חבילה.

התלמידים יתבקשו למלא, במקרה הצורך, שאלון ומבחן לבדיקת רמה. לאחר מכן ישובצו לקבוצות בהתאם לרמתם ולפרמטרים נוספים לבחירתכם – מניסיוננו, חלק מהחברות מעדיפות שהעובדים ילמדו בתוך הצוותים האורגניים, בעוד חלק מעדיפות לפזר את העובדים ולאפשר להם אינטארקציה מול עמיתים עמם הם אינם באים במגע ביומיום.

לוח הזמנים יקבע בהתאם לצרכים הארגוניים והקורס יתחיל – פשוט, נוח, אפקטיבי וכיף!


לינגולרן הינו בית ספר מקוון ללימודי שפות המציע לחברות קורסי שפות בהנחיית מורים דוברי שפת אם לכל הרמות והצרכים. השיעורים נערכים באופן חי בכיתה וירטואלית מתקדמת, המאפשרת תקשורת בזמן אמת בין המורה והתלמיד, וכוללים חומרי לימוד איכותיים וברורים.

הצטרפו כבר עכשיו לרשימת לקוחותינו העסקיים המרוצים וצרו עמנו קשר לתיאום שיעור הדגמה בחינם!

    *שדות חובה
    צרו קשר עם Lingolearn