מורים לפורטוגזית

הכירו את המורים ללימודי פורטוגזית בלינגולרן:

אריאל

אריאל, יליד 1970, הינו בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך מיוחד מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני בחקר, יישוב וניהול סכסוכים מהאוניברסיטה העברית. אריאל עוסק מזה שנים רבות בתחום החינוך הבלתי פורמלי ודובר עברית, אנגלית, ספרדית, פורטוגזית וערבית. אריאל מתאר את מקור הנאתו מהוראה ככלל, והוראת שפה בפרט, כ”להרגיש שותף בתהליך של הרחבת האופקים, הרחבת החשיבה והתודעה ובסופו של דבר גם הרחבת הלב שעובר התלמיד”. כיום מתגורר אריאל עם משפחתו בחוף הכרמל, והינו מוזיקאי חובב ואוהד כדורגל . 

רחל

רחל נולדה בצרפת ומתגוררת כעת בירושלים. היא מחזיקה בתואר שני בניהול מאחד מבתי הספר היוקרתיים ביותר לעסקים בצרפת. את היכרותה ואהבתה לתרבויות הפורטוגזיות והברזילאיות היא מייחסת בעיקר לאמה, אשר הרשתה לה לבלות מספר חודשים בפורטוגל מדי שנה כילדה, וכן לזמן בו שהתה בסאו פאולו במסגרת לימודיה לתואר השני ולמשרה קודמת בליסבון בה החזיקה. לרחל ניסיון בן שנתיים בהוראה פרטית במסגרות מאורגנות לתלמידי חטיבת ביניים ותיכון וכמורה פרטית למהגרים עתידיים לארצות דוברות פורטוגזית או צרפתית. רחל רואה בהוראה לא רק מקצוע, אלא גם תחביב. כמו-כן היא נהנית לקרוא, לרקוד ולפגוש אנשים חדשים.

 


לינגולרן הינו אתר לימוד שפות באינטרנט, המאפשר לכם לעשות קורס פורטוגזית בכל הרמות עם מורים מנוסים וחומרי לימוד מעולים, בכיתה וירטואלית מתקדמת.    *שדות חובה
    צרו קשר עם Lingolearn