fbpx

לימודי פולנית באינטרנט

הפולנית, מדוברת על ידי כ 40 מיליון איש בפולין וכן במדינות רבות נוספות במרכז ובמזרח אירופה. לפולין היסטוריה ענפה ותרבות עשירה, לרבות יצירה קולנועית הידועה בעולם כולו, בכלל זה הבמאים המצליחים קז’ישטוף קישלובסקי ורומן פולנסקי. בנוסף לכך, מזרח ומרכז אירופה מהווה אזור רב חשיבות מבחינה עסקית ופוליטית. לכן, לידיעת השפה הפולנית יתרונות רבים, במסגרת ההזדמנויות העסקיות הפורחות בפולין, כחלק אינטגראלי מהאיחוד האירופי, המצוי בתנופת צמיחה כלכלית. גם בהיבט התיירותי, מהווה פולין יעד מרכזי למבקרים מכל העולם. ישראלים רבים מקיימים מסעות שורשים וביקורים היסטוריים בפולין, כדי להתחקות אחר אחד המקומות המשמעותיים להיסטוריה של העם היהודי. לצד זאת, פולין השוכנת בלב ליבה של אירופה, ובירתה וורשה, מציעות שפע תיירותי של מוזיאונים, תיאטראות ואתרי תרבות, לצד חיי לילה ערים ואטרקציות מגוונות, במחירים הנוחים כל כיס.

 

סיבות טובות ללמוד פולנית

ישנן סיבות רבות ומגוונות ללמוד פולנית כיום. ידיעת השפה הפולנית יכולה להועיל מאוד לאנשי עסקים, המעוניינים לנצל את ההזדמנויות העסקיות שטמונות בכלכלה הצומחת במרכז ובמזרח אירופה בקצב מואץ. אנשים תמיד מעדיפים לעשות עסקים ולקיים שיתופי פעולה עם מי שדובר את שפתם. לכן, לדוברי פולנית יהיה תמיד יתרון משמעותי על פני המתחרים, בקשרים עסקיים במרכז ומזרח אירופה. בנוסף לכך, פולין פותחת בפני ישראלים רבים דלתות ללימודים בתחומים מגוונים כמו רפואה, רוקחות, רפואת שיניים, וטרינריה ועוד, ברף קבלה נמוך בהרבה מאשר בארץ. ידיעת השפה הפולנית יכולה להקל על תהליך ההתאקלמות בפולין בעת הלימודים, ולפתוח בפניכם מסלולי לימוד מגוונים לרכישת מקצוע איכותי, והגשמת קריירה שתמיד חלמתם עליה . זאת ועוד: השפה הפולנית יכולה להוות פתח לחיבור קרוב יותר לקרובי משפחה הדוברים את השפה, לדורות הקודמים ולשורשים, בהיותה של פולין ארץ המוצא של רבים מהיהודים בארץ. יתרה מכך, לימודי פולנית יכולים להרחיב את אופקיכם, לאתגר את יכולות הלמידה והקליטה שלכם, ולהוות פתח לטיול מרתק ביעדים התיירותיים הנפלאים והאותנטיים במרכז ובמזרח אירופה.

מה לומדים בקורס מתחילים?

תכני הקורס בפולנית למתחילים עוסקים ברכישת אוצר מילים בסיסי, החיוני לתקשורת אפקטיבית, וכולל, בין היתר, לימוד אותיות ומספרים, שמות עצם, גופים, כינויי שייכות וזמנים. דגש מיוחד מושם על הגייה נכונה ותרגול דיאלוגים פשוטים באופן מעשי, ההולם את כישורי השיחה הבסיסיים שנדרשים בסיטואציות שונות מחיי היומיום. ההתנסות המעשית בשיחה בפולנית, חיונית מאין כמוה כדי להבין את השפה, ולא פחות חשוב מכך, להתבטא בה באופן ברור ומובן. בוגרי הקורס יוכלו להבין סיטואציות מוכרות ויומיומיות ולתקשר ברמה בסיסית, בשיחות קצרות בנושאים מוכרים.

האם אפשר ללמוד ללא מורה?

אמנם אפשרי, באופן תיאורטי, ללמוד פולנית בלי מורה, אבל זה קשה מאוד. בכל הנוגע למיומנויות הקריאה והבנה הפאסיביות בעיקרן, עוד ניתן להגיע לרמת מסוימת באמצעות ספרי לימוד בלבד, באופן עצמאי. אך בהיבטים האקטיביים של הפקת שפה מדוברת, וכן שימוש נכון והגייה מדויקת, נחוצה עזרתו של מורה מיומן הדובר פולנית ברמת שפת אם. המורה הוא זה שמאפשר לידע התיאורטי שנצבר על ידי התלמיד להפוך לכלי תקשורתי מועיל הניתן ליישום, הלכה למעשה, בסיטואציות מוכרות מחיי היומום. מורה מנוסה, ידע לזהות את חולשותיכם ולסייע לכם לשפרן, ינגיש לכם דקויות בשפה המדוברת, שלא תוכלו ללמוד בשום ספר, ומעל הכל – יתרגל אתכם שיחה בפולנית באופן הדרגתי ובמרחב בטוח. אין תחליף להנחייתו של מורה שרותם לתהליך הלמידה שלכם לא רק את ניסיונו המקצועי והידע האותנטי שלו בפולנית, אלא גם את תמיכתו ברכישת השפה, תוך שהוא נותן לכם משוב אישי ואמתי ברגעים הנכונים.

יתרונות לימוד פולנית באינטרנט עם לינגולרן

חושבים שלימוד פולנית עם מורה זו משימה מסובכת או יקרה? חשבו שנית… כיום ניתן בקלות וביעילות ללמוד פולנית עם מורה דרך האינטרנט, בעלויות הפחותות ביחס ללימוד בכיתה פיסית. אצלנו בלינוגלרן תוכלו ללמוד פולנית בכיתה וירטואלית עם מורה אמתי, פרטי ומקצועי, הדובר את השפה ברמת שפת אם. שיטת הלימוד של לינגולרן מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת, בה המורה מתקשר עם התלמידים בזמן אמת, מעודד, נותן להם משוב, מתקן כשצריך…ממש כמו בכיתה רגילה. שיטת הכיתה הוירטואלית המתקדמת של לינגולרן, מאפשרת לכם ללמוד בנוחות מביתכם, מהמשרד או מכל מקום אחר בו יש גישה לאינטרנט, ברמה המקצועית ביותר ובעלויות כדאיות במיוחד.
הלימוד בכיתה הוירטואלית של לינגולרן, מעניק לכם מסגרת שהיא מצד אחד מסודרת, ולכן תומכת בהתמדה הדרושה לרכישת השפה, ומצד שני גמישה ומותאמת לזמנכם הפנוי, במועדים אותם תרצו להקדיש לשיעורים. הלימוד המקוון יחסוך לכם זמן ועלויות נסיעה וחנייה, נוסף על שכר הלימוד המשתלם. מאחר ובלינגולרן איננו כבולים לתשלומי שכירות של כיתות, אנו משקיעים יותר בפיתוח תכניות לימוד, ובהכשרות והשתלמויות למורים שלנו. לכן, לא זאת בלבד שתוכלו ללמוד בעלות משתלמת, אתם מקבלים את הקורסים והמורים ברמה הגבוהה ביותר, שיאפשרו לכם לרכוש את השפה הפולנית באופן יסודי, קל ליישום, מהנה ומועיל.

 


לינגולרן הנו אתר לימוד שפות באינטרנט, המאפשר לכם לעשות קורס שפות למתחילים, או לשפר את מיומנויות השפה שלכם וללמוד שפות עם מורים מנוסים וחומרי לימוד מעולים, בכיתה וירטואלית מתקדמת המאפשרת תקשורה נוחה בין המורה לתלמיד


    *שדות חובה
    צרו קשר עם Lingolearn