לימוד אנגלית לראיונות עבודה

חוששים לגמגם בזמן ראיון עבודה באנגלית?

אתם לא לבד! אלפי ישראלים חוששים מהרגע בו יתבקשו להוכיח ידע באנגלית בזמן ראיון, או לחילופין מראיון עבודה באנגלית. חשש זה קיים אצל רבים מאתנו, לעתים, ללא קשר לרמת האנגלית בפועל. למה? כי ראיון עבודה הנו אירוע מלחיץ בלאו הכי ואם הוא מתקיים בשפה שאינה שפת האם, הוא עלול להיות מלחיץ שבעתיים. החדשות הטובות הן שאפשר באמצעות הנחייה ממוקדת ותרגול אינטנסיבי לשפר את המיומנויות הנדרשות על מנת להצליח בראיון עבודה באנגלית.

אל תתנו לחוסר בטחון באנגלית לחסום את דרככם מתפקיד נחשק או מקידום שמגיע לכם!

הקורס שלנו ללימוד אנגלית לראיונות עבודה לא נועד ללמד אתכם אנגלית מן הבסיס, אלא למקסם את הניצול של הידע הקיים, ע”י “השחזת” מיומנויות של תקשורת אקטיבית באנגלית. אנגלית הייתה ועודנה חלק מהחיים שלכם ויש לכם הרבה ידע בשפה זו, חלקו מנוצל וחלקו לא. הקורס שלנו שואף לעזור לכם “להוציא מהבוידעם” את הכישורים שרכשתם במהלך החיים, לארגן אותם באופן כזה שהם יהיו נגישים בעת הצורך ולתת לכם את הביטחון שאתם זקוקים לו כדי להשתמש בכישורים אלה בצורה אפקטיבית בזמן ראיון עבודה באנגלית.

איך זה עובד?

במהלך הקורס תיצרו יחד עם המורה מעין “יומן מסע” שיתעד את כל מה שנלמד במהלך הקורס, על מנת לאפשר המשך תרגול ולמידה במהלך הקורס ולאחריו. הקורס בנוי מ-5 מרכיבים עיקריים:

1. אבחון רמה ראשוני ותיאום ציפיות בדבר ההישגים הנדרשים.

2. בנייה משותפת של מאגר של כ-250 מילים וביטויי מפתח שרלוונטיים למקצוע שלכם ולראיונות שאתם תעברו.

3. לימוד כללי דקדוק ומבנים תחביריים שהשימוש בהם נפוץ בזמן ראיון.

4. סימולציות ראיון בהתאם למשחק תפקידים שאתם בונים ביחד עם המורה. אחרי כל סימולציה תקבלו משוב ונקודות לשיפור לקראת הסימולציה הבאה.

5. טיפים להבעה עצמית אפקטיבית באנגלית בזמן ראיון.

מבנה קורס לימוד אנגלית לראיונות עבודה

הקורס כולל 16 שעות לימוד, המחולקות ל-10 שיעורים של שעה וחצי כל אחד ועוד שיעור של שעה. כל השיעורים מעוברים בכיתה וירטואלית עם אפשרויות תקשורת (אודיו/וידאו) ושיתוף (מצגות, מסמכים, סרטונים…) מתקדמות. אנו נצמיד אתכם למורה שילווה אתכם באופן אישי ולכן ישנה גמישות מקסימלית בכל הקשור לקביעת מועדי השיעורים ותדירותם. הכל מתוך מטרה להכין אתכם באופן מיטבי לראיון עבודה באנגלית.

האם אני באמת אהיה מוכן לראיון עבודה באנגלית אחרי סיום הקורס?

ראיון בכל שפה כולל אתגרים רבים. הקורס שלנו יעזור לכם להתכונן באופן מיטבי להתמודדות אפקטיבית עם אתגר אחד והוא אתגר ההבעה האפקטיבית בשפה האנגלית. תנו לנו ללכת אתכם יד ביד ולהוריד מכם חלק מהלחץ הקשור להכנות לקראת ראיונות באנגלית, על מנת שאתם תוכלו להתפנות לדברים חשובים יותר, כמו מציאת אפשרויות תעסוקה וקידום.

צפו בסרטון מתוך שיעור אנגלית טיפוסי בכיתה הוירטואלית שלנו:

מידע אודות מסלולי לימוד אנגלית נוספים    *שדות חובה
    צרו קשר עם Lingolearn