לימודי אנגלית באינטרנט – מהיום גם לימוד אנגלית לעסקים

אם ברצונכם להתקדם בכלכלה הגלובלית של היום, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להסתפק בפחות מרמה גבוהה באנגלית. זה לא מספיק לדבר אנגלית ברמה בינונית. מגיע לכם ולעתיד העסקי שלכם, לרכוש רמה גבוהה באנגלית לעסקים.

צפו בסרטון והתרשמו בעצמכם מהקלות שבלימוד אנגלית עסקית עם מורי לינגולרן:

לימוד אנגלית לעסקים ברשת עם מורים מעולים

קורסי האנגלית לעסקים שלנו בנויים במיוחד על-מנת לתת לתלמידים את הכלים להם הם זקוקים כדי להרגיש בטוחים בסביבה עסקית דוברת אנגלית. הלמידה בכיתה וירטואלית מתקדמת, עם מורים מנוסים וחומרי לימוד מעולים, מספקת את הפתרון המושלם לתלמידים שמחפשים קורסים קבוצתיים או שיעורים פרטיים באנגלית עסקית, ברמה גבוהה וללא צורך לצאת מהבית.

לחצו כאן בכדי לראות את תוכנית הלימודים של קורס אנגלית עסקית

קראו על שיטת לינגולרן ללימוד אנגלית

לימוד אנגלית לעסקים – להיות מוכנים לסיטואציות עסקיות בסביבה דוברת אנגלית

בקורסים שלנו, אנו מטפלים ברשימה ארוכה של נושאים הרלוונטיים לעולם העסקים: ראיונות באנגלית, משא ומתן, רישות חברתית (Networking), אסטרטגיות שיווק, כתיבת מכתבים רשמיים ועוד.

לימוד אנגלית או תרגול באנגלית ברשת מאפשרים שיפור משמעותי של כל המיומנויות להן אתם זקוקים

כמו בכל הקורסים שלנו, בלימוד אנגלית לעסקים אנו שמים דגש מיוחד על מיומנויות שיחה אקטיבית כך שתוכלו לנהל שיחה באנגלית באופן טבעי וברור. בנוסף, אנו מעודדים את התלמידים לתרגל כתיבת אנגלית, בזמן ובין שיעורים. הנחייה ממוקדת ומשוב מדוקדק עוזרים לתלמידים לשפר מיומנויות אלה באופן מהנה ואפקטיבי.

לפרטים נוספים לחצו כאן כדי ליצור קשר.

לינגולרן הנו אתר לימוד שפות באינטרנט, המאפשר לכם לעשות קורס אנגלית למתחילים, או לשפר את מיומנויות האנגלית שלכם וללמוד אנגלית עם מורים מנוסים וחומרי לימוד מעולים, בכיתה וירטואלית מתקדמת.

לחצו כאן כדי לבצע מבחן רמה באנגלית     *שדות חובה
    צרו קשר עם Lingolearn