יתרונות ידיעת אנגלית לטיולים

ישנן סיבות רבות וטובות ללמוד אנגלית והיתרונות הטמונים בידיעת השפה בזמן טיול הם רבים, מגוונים ובעלי ערך רב. בחלקים רבים כל כך של העולם, האנגלית מוכרת כ”שפה בינלאומית” – על אף שהיא אינה השפה המקומית המדוברת, ועדיין – מדובר בשפה בה משתמשים מספר המטיילים הגדול ביותר, כאשר הם יכלים לתקשר עם המקומיים במקום היעד.

מתוך שפע היתרונות הקיימים, הבאנו לכם מספר קטן של יתרונות בולטים לידיעת אנגלית למטיילים:

1. שמירת מקום וביצוע הזמנות בבתי מלון / הארחה / גסטהאוסים

מטיילים רבים יעידו כי היכולת לבצע הזמנות ושמירת מקום בבתי הארחה ובתי מלון היא קריטית להצלחת הטיול. לעיתים יש להשקיע זמן, מאמץ כסף וטרחה בתרגומים והסברים למיניהם, מול אנשים שונים, ולהתמודד עם הבנות או אי-הבנות ובקיצור – התמודדות שאינה פשוטה תמיד.

לימוד אנגלית בבתי ספר וקורסים מיוחדים המיועדים לכך, יקנו לכם בסיס מעולה ויסייעו לכם להתמודד עם מצבים נפוצים בזמן טיול, כגון – הזמנת אוכל, הזמנת חדרים בבתי הארחה ועוד.

2. לבטא את מה שאתם רוצים

עבור דוברי אנגלית מנוסים, להסביר מה ההעדפות והצרכים שלכם – היא משימה פשוטה למדי. למשל, לבטא את עצמכם באנגלית יקל על מצבים בו אתם מעוניינים לקבל את ארוחת הצהריים שלכם בצורה כזו או אחרת; להסביר האם אתם מעוניינים בחדר עם מזגן ולקבל המלצות על סיורים ונקודות ציון שונות באזור הטיול שלכם.

3. לפגוש מקומיים

ההזדמנות לפגוש מקומיים, לסעוד אתם ולהכיר את סגנון חייהם המיוחד, זוהי הזדמנות שכדאי לנצל בכל טיול. גם כאשר אתם מטיילים במדינה בה האנגלית אינה דומיננטית כל-כך, עדיין קיימת הסבירות שתוכלו להשתמש בשפה עבור תקשורת בסיסית עם מקומיים.

באם אתם דוברי אנגלית טובה, החוויה שלכם תועצם והביטחון שלכם יגדל – בזמן שאתם באים במגע עם מקומיים; השפה תאפשר לכם לקבל מבט מעמיק יותר על אורחות חייהם.

4. אינטראקציה עם מטיילים אחרים

אין זה משנה היכן נמצא ביתם של המטיילים, אבל השפה האנגלית היא, באופן גורף, השפה הבינלאומית של המטיילים. גם אם תהיו במרחק אלפי מילין מהבית ולא תגלו עניין רב בחברתן של מטיילים אחרים באזור, עדיין יכול להיות נחמד לחלוק את החוויות שלכם ולתקשר עם מטיילים אחרים בשפה משותפת אותה אתם יודעים בביטחון.

5. נימוסים וביטויים חשובים

גם ידיעת אנגלית בסיסית עשויה לסייע לכם בידיעת ביטויי מפתח ומחוות מקובלות המשמשות באופן תכוף באזור הטיול. אין צורך לומר ששימוש נכון ובטוח בהם, יהפוך את הזמן והחוויה שלכם במקומות השונים בהם תטיילו – למהנים הרבה יותר.

6. עצמאות

השימוש באנגלית בזמן טיול מאפשר לכם ליהנות מרמה גבוהה יותר יחסית של עצמאות. במקום להסתמך רק על מדריכים כתובים בשפת האם שלכם, תוך שאתם מוגבלים לשכור שירותיהם של טיולים מאורגנים, הידע באנגלית מאפשר לכם מידה משמעותית הרבה יותר של חופש, וכן את ההזדמנות לחקור באופן עצמאי ויצירתי כל מקום בו תתעניינו.

האנגלית היא שפה חשובה ושימושית עבורכם בזמן טיול. גם בזמן טיול למדינות שאינן דוברות רשמיות של השפה, האנגלית עדיין מזוהה כ”שפה בינלאומית” וככזו עמה מטיילים מכל קצוות העולם יכולים לתקשר – בינם לבין עצמם ועם מקומיים. כאשר אתם מסוגלים לדבר אנגלית ברמה מסוימת של מומחיות, הטיול הופך פשוט הרבה יותר, כיוון שידיעת השפה מקלה על אתגרים וקשיים בדרך.

 

רוצים להעשיר את הידע שלכם על השפה האנגלית? קראו גם:

לימודי אנגלית אייקון 1איך לעבור ראיון באנגלית ב7 שלבים פשוטים – כתבה מצויינת עבור כל מי שנמצא בין ראיונות עבודה.

לימודי אנגלית אייקון 2כתיבת מיילים באנגלית– הבסיס לכתיבת מיילים כללים ועסקיים בשפה האנגלית.

לימודי אנגלית אייקון 6טיפים ללימוד אנגלית – מתחילים ללמוד אנגלית או מעוניינים להתחיל לשפר את האנגלית? כך תתחילו נכון!

לימודי אנגלית אייקון 10למה ללמוד אנגלית עם לינגולרן– הכל על יתרונות הלימודים עם מורים פרטיים אונליין של לינגולרן.    *שדות חובה
    צרו קשר עם Lingolearn