fbpx

 לימוד סלובקית באינטרנט

now3 Slovakian

ללמוד סלובקית באינטרנט עם מורים דוברי שפת אם!

מתכננים לעבור לסלובקיה למטרות לימודים או רילוקיישן מסיבה אחרת? או אולי זוהי שפת האם של הוריכם או סביכם? מעניין אתכם ללמוד את השפה הסלובקית? לינגולרן מציעים קורסי סלובקית אונליין עם מורים פרטיים דוברי סלובקית שפת אם לכל מטרה. לימודי סלובקית עם לינגולרן מאפשרים לקיים שיעורים אונליין עם מיטב המורים בכל זמן ובכל מקום שנוח לכם.   

לימוד סלובקית עם לינגולרן

לינגולרן הוא בית ספר מקצועי מקוון ללימוד שפות, המציע קורסים ללימוד השפה הסלובקית המותאמים לכל תלמיד. אצלנו תוכלו ללמוד מבלי לצאת מהבית, בכיתות לימוד וירטואליות, עם מורים דוברי סלובקית כשפת אם. לרשותכם עומדת הבחירה כמה תלמדו, האם הלימוד יתבצע בקבוצה או לימוד פרטני של אחד על אחד עם המורה.

ללמוד סלובקית

תלמידים מספרים

הלימודים עם לינגולרן מאפשרים לכם לקחת זמן לעצמכם וללמוד בזמן שנוח לכם את השפה הסלובקית. אנו נותנים חשיבות רבה ללוח הזמנים שלכם ומערך הלימודים אצלנו מאפשר השקעה בלמידה עצמה ולא בנסיעות הלוך ושוב כדי להגיע אליה. בלינגולרן פיתחנו שיטה מתקדמת ללימוד מקוון בשיעורים בכיתות וירטואליות, מהמחשב בבית או מכל מקום שנוח לכם. אנו מציעים לימוד סלובקית לכל הרמות, החל מקורס למתחילים המעוניינים להיחשף לשפה ועד לקורסים מתקדמים בהם תוכלו ללמוד לעומק את השפה ומרכיביה התרבותיים.

אצלנו תיהנו מהדרכה צמודה מהמורים שלנו, חומרי לימוד מקצועיים, אפקטיביות לימודים ועלויות משתלמות. השיעורים אונליין באמצעות הכיתה הווירטואלית הינם ידידותיים למשתמשים ומאפשרים תקשורת איכותית עם המורה במהלך השיעור, בצירוף חומרי לימוד איכותיים ונגישים שיתמכו בתהליך הלמידה שלכם.

בשיטה זו תוכלו ללמוד בנחת אך באפקטיביות את השפה הסלובקית. יש באפשרותכם לבחור את רמת הלמידה וכן את אופי ומרכיבי השפה הרצויים לכם, אם זה סלובקית לעסקים, למטרות טיול או כתחביב בלבד.

now3 Slovakian

 

אבל למה כדאי ללמוד סלובקית?

השפה הסלובקית היא שפה מערבית סלאבית אשר קרובה מאוד לצ’כית במאפייניה. רק בסוף המאה ה-19 התגבשה הסלובקית הכתובה, עד אז היא הייתה שפה עממית מדוברת בלבד במדינת צ’כוסלובקיה והכתיבה הייתה נעשית בצ’כית. הסלובקית מדוברת על ידי כ-5 מיליון תושבי סלובקיה ובמספר מדינות נוספות כמו צ’כיה, פולין, קרואטיה וכן במדינות הגירה נוספות כמו ארה”ב, קנדה ואוסטרליה. סך כל דוברי השפה הזו ברחבי העולם הנו מעל 6 מיליון.

גם היכרות בסיסית עם השפה עשויה להוות יתרון, שכן בבחירת יעד לחופשה, סלובקיה ושאר מדינות אירופה המזרחית הנן תיירותיות ועל כן מומלצות ביותר. התיירות באזור מזרח אירופה מתפתחת בקצב מהיר בשנים האחרונות אך המחירים הנמוכים בהן נשמר, וזאת בנוסף לקרבה הגאוגרפית מישראל המוזילה את עלויות הטיסה ליעדים אלה. חשוב לזכור, שרוב תושבי אזורים אלה אינם דוברי אנגלית כלל, ועל כן ידיעת השפה הסלובקית, גם ברמה בסיסית, יכולה להיות לעזר רב.

בנוסף, בסלובקיה מתקיימים לימודים אקדמיים בינלאומיים והרבה ישראלים פונים למוסדות אלו, בין השאר ללימודי רפואה. הקורסים המתקדמים שלנו יוכלו לעזור מאוד לצעירים השוקלים את אופציה זו. כמו כן, סטודנטים ישראליים המעוניינים ללמוד לתואר שני ודוקטורט, הנתקלים בקשיים להתקבל למוסדות החינוך בארץ בשל מחסור במקומות פנויים או תנאי קבלה גבוהים, יוכלו לבחור ללמוד באוניברסיטאות הבינלאומיות בסלובקיה. על אף שהלימודים מתקיימים באנגלית, ידיעת השפה היא קריטית להתנהלות המקומית היומיומית והשהייה במדינה.

יש לציין כי סלובקיה הינה חלק מהאיחוד האירופי, ובינה לבין ישראל קיים הסכם אשר מקנה הטבות מס הדדיות למסחר. אנשי עסקים ישראליים שיעברו קורס סלובקית אצלנו יוכלו להרחיב את עסקיהם עם או בתוך מדינה זו ולהתנהל בצורה יעילה הרבה יותר עם אנשי העסקים הסלובקיים.

לימוד נכון של השפה הסלובקית מחייב ליווי צמוד של מורה מקצועי!

יחד עם המקצועיות וחומרי הלמידה המקוונים של לינגולרן, אנו מציעים ליווי אישי ואנושי של המורים שלנו. אצלנו תקבלו לא רק מערך למידה מקוון אלא גם קשר ויחס אישי מהמורה המלווה אתכם. אנו מאמינים כי הבנה אמתית של שפה מושגת בעיקר הודות לתקשורת אנושית, בה המורה אינו רק מורה אלא גם הגשר שלכם לתרבות הסלובקית ולהבנה עמוקה של השפה.

אנו בלינגולרן מבטיחים לכם כי תמצאו אצלנו מורים איכותיים ומקצועיים, בעלי ניסיון רב בלימוד סלובקית. לימוד השפה הסלובקית בילווי מורה פרטי מאפשר להתייעץ בכל מה שקשור לנושאים הנלמדים, לקבל עזרה ותמיכה מחוץ לשעות השיעור, לחדד את ההגייה התקינה וההבנה ולהתמקד במטרות ובצרכים שלכם.

התחילו ללמוד וגלו בעצמכם!

now3 Slovakian

 

רוצים להעשיר את הידע שלכם על השפה הסלובקית? קראו גם:

לימודים בסלובקיה – מידע על תוכניות לימודי רפואה ווטרינריה בסלובקיה, תנאי קבלה, תהליך הרשמה ועוד.  


    *שדות חובה
    צרו קשר עם Lingolearn