לינגולרן – בית ספר ללימוד שפות אונליין – חוויות מרכזיות של הצוות עד היום

אומנם רובנו כאן כדי ללמוד שפה. אך בלינגולרן יש משהו נוסף שאנחנו מאוד מתגאים בו. אנחנו תמיד מנסים ליצור ערך מוסף שנובע מהקשר בין אנשים מתרבויות שונות, כדי ללמוד שפות ולפתוח ערוצי תקשורת בין תלמידים ומורים.

אנחנו בעיקר מתגאים בקמפוס הערבית שלנו, אומנם הביקוש בארץ ללימוד ערבית הוא לא גדול, אך המפגשים שנוצרים בין תלמידים ישראלים למורים ערבים מהארץ ומהעולם (יש לנו גם מורים ממצרים, וממדינות אחרות במזרח התיכון) הם יקרי ערך מבחינתנו. אנחנו מאמינים שידיעת השפה הערבית עוזרת להוריד את המתח באזור שלנו, ליצור קשרים וחברויות ולשנות את המציאות באופן חיובי.

now3 lang

דבר נהדר נוסף הוא ללמד תלמידים ערבים עברית. כידוע, רמת העברית של ערביי ישראל היא טובה, אך לרובם חשוב לשפר אותה ולהגיע לרמה של שפת אם כדי להשתלב בשוק העבודה בישראל, וזה משהו שאנחנו מאוד שמחים לעזור איתו.

חוץ מזה, גם בקמפוסים האחרים די כיף 🙂

המורה הותיקה ביותר שלנו בקמפוס סינית היא סוג’נטי שמתגוררת באינדונזיה, מדינה שאין לישראל אתה קשרים רשמיים. חווית הלימוד באינטרנט מוכיחה שרק אנשים מחליטים עם מי הם יהיו בקשר, והקשר הזה הוא חשוב לנו.

יש לנו תלמידים עם מגבלות שלומדים איתנו, וגם בהם אנחנו מתגאים. נהדר לראות עד כמה מספק ללמד תלמידים עם בעיות שמיעה, או ראיה, ואנחנו רוצים לשפר את היכולות שלנו בתחום הזה. הכיתה הוירטואלית המתקדמת שלנו בהחלט מאפשרת את זה.

וחוץ מזה, כיף לתלמידים ללמוד ספרדית עם מורה מקולומביה או מספרד (הם לומדים על ישראל ורואים שיש כאן אחלה אנשים ואנחנו לומדים על המדינה שלהם במקביל). התלמידים שלנו גם מאוד אוהבים ללמוד אנגלית עם מורים אמריקאים שמתגוררים כרגע בהודו או במקסיקו.

חוץ מזה, יצא לנו כבר לעבוד עם לקוחות מכל רחבי העולם. למשל, אנחנו מלמדים משפחה פקיסטנית בלונדון ערבית. אנחנו גם מאוד אוהבים ללמד חברות וכרגע מתקיימים קורסים בעברית ואנגלית עבור עובדים של חברות גדולות שונות בארץ. אנחנו שמחים במיוחד ללמד עברית תלמידים של מיסטי שמגיעים לארץ לצורך לימודים (מטעם אוניברסיטת MIT בארה”ב שהיא אחת האוניברסיטאות הטובות בעולם).

העולם גדול, ואנחנו מביאים לכם את המורים הטובים ביותר, כי המורה כבר לא חייב לגור בשכונה שלכם… אז בואו נתחיל, ואולי גם תגידו לנו לפני עם איזה מורים שנמצאים ברשימה אתם מעוניינים ללמוד.

לינגולרן הנו אתר לימוד שפות באינטרנט, המאפשר לכם לעשות קורס שפות למתחילים, או לשפר את מיומנויות השפה שלכם וללמוד שפות עם מורים מנוסים וחומרי לימוד מעולים, בכיתה וירטואלית מתקדמת.

now3 lang

שיהיה בהצלחה!

צוות לינגולרן    *שדות חובה
    צרו קשר עם Lingolearn