אבחון רמה באנגלית עבור חברות וארגונים

הפתרון המושלם עבור חברות שלא מתפשרות על רמת האנגלית של עובדיהן!

בשוק הגלובלי של היום, ידיעת האנגלית היא כבר לא יתרון, אלא חובה! כאשר עובדים מול לקוחות מחו”ל, ספקים בינלאומיים ומשקיעים פוטנציאליים, כל טעות קטנה באנגלית יכולה לעלות הרבה כסף. אבל שורה בקורות החיים שמציינת “אנגלית ברמה גבוהה”, אינה ערובה לכך שאכן מדובר ברמת אנגלית שמכבדת את החברה שלכם. 

לינגולרן מציעה שירות אבחון רמה מקצועי באנגלית, בו תוכלו להיעזר כחלק בלתי נפרד מתהליך הקבלה לעבודה, קידום במקום העבודה, מיונים וכיוצא בזה.

מה זה אבחון רמה באנגלית?

מדובר בתהליך של כשעה אותו יעבור העובד או המועמד לעבודה, שיקבע את הרמה המדוייקת באנגלית של אותו אדם. התוצאות מתקבלות לאחר 48 שעות, והרמות נקבעות על פי תקן CEFR*, שהוא תקן בינלאומי הנע בין רמה A1 (מתחילים) ל-C2 (רמת מתקדמים גבוהה).

*Common European Framework of Reference for Languages: Learning, Teaching, Assessment 

השלבים בתהלים אבחון הרמה:

 1. מילוי שאלון מקדים.
 2. פגישה פרונטלית בכיתה הווירטואלית, שאורכה כ-45 דקות. במהלך הפגישה הנבדק ייבחן בשלוש מיומניות מרכזיות:
 • קטע קריאה (בודק הגייה + הבנת הנקרא).
 • שיחה באנגלית (בודקת שטף דיבור, ביטחון עצמי, בהירות).
 • משימת כתיבה (בודקת רמת ניסוח, הקפדה על איות נכון, דקדוק ותחביר).
 1. ניתוח תוצאות האבחון על ידי צוות לינגולרן.
 2. קבלת דו”ח מפורט תוך 48 שעות.

לחצו כאן על מנת לראות דו”ח לדוגמה

מי אנחנו? לינגולרן בע”מ הוקמה ב-2010, ומאז לימדנו אלפי תלמידים בארץ ובעולם. אנו מציעים קורסים אונליין  ללימוד 20 שפות, כשיעורים פרטיים או קבוצתיים, עם מיטב המורים שהינם דוברי שפת אם. אנו עובדים מול גופים מובילים במשק, כגון שלוחת אוניברסיטת MIT האמריקאית בישראל, המשרד לביטחון פנים, מרכז פרס לשלום ומגוון חברות בולטות במגזר העסקי.

על הכיתה הווירטואלית: זוהי פלטפורמה ידידותית למשתמש שניתן להתקין על כל מחשב, טאבלט או סמארטפון וניתן להתחבר אליה מהמשרד, הבית או כל מקום שיש בו חיבור לאינטרנט. התקשורת מתבצעת בעזרת מיקרופון ומצלמת אינטרנט. האבחון מועבר באופן פרונטלי ובשידור חי, דבר המאפשר אבחון מדיוק והוליסטי של מיומנויות תקשורת ובראשן המיומנויות האקטיביות של שיחה וכתיבה. הבודק יכול לחלוק קבצים עם הנבדק ושניהם יכולים לכתוב על הלוח המשותף.

  *שדות חובה
  צרו קשר עם Lingolearn