fbpx

  לימוד ערבית עם מורים פרטיים באינטרנט

السلام عليكم
סלאם עליכם!

הערבית היא שפתם של כ-280 מיליון בני אדם בכל העולם, של שכנותיה של מדינת ישראל במזרח התיכון ושל 20% מאוכלוסייתה. על כן, ידיעת השפה הערבית היא נכס אמיתי בארצנו, ולראיה – מתעניינים ישראלים רבים בלימוד השפה המרתקת והשימושית הזאת. אנו בלינגולרן מתמחים בלימודי ערבית אונליין, בכל הרמות, במסגרת של שיעורים פרטיים בליווי מורה מנוסה. הכיתה הוירטואלית המתקדמת של לינגולרן מאפשרת ללמוד ערבית באופן מעמיק וללא קיצורי דרך, עם חומרי לימוד ברמה מאוד גבוהה. בלינגולרן עומדים לרשותכם מגוון רחב של מסלולי לימוד, מקורסים לרמת מתחילים ועד לקורסים מתקדמים בהם תוכלו לשפר את מיומנויות הערבית שלכם. כמו-כן תוכלו לבחור בין לימוד ערבית מדוברת באינטרנט לבין לימוד ערבית ספרותית באינטרנט.

בסרטון הבא תוכלו לראות כיצד מתבצעים לימודי ערבית עם המורים שלנו:

לימוד ערבית עם מורה פרטי באינטרנט – הדרך היעילה והנוחה ללמוד ערבית!

אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות ללימוד ערבית באינטרנט, הן בפורמט של שיעורים פרטיים והן בקבוצות קטנות, אשר בנויים באופן מקצועי ומותאמים לצרכים ולרמה שלכם ויאפשרו לכם ללמוד ערבית במהירות ובקלות. בקורסים שלנו, תרכשו אוצר מילים בערבית, תלמדו כללי דקדוק, ובעיקר יהיה לכם הרבה זמן לתרגל שיחה בערבית! ברגע שהחלטתם שחשוב לכם ללמוד שפה, עדיף להתחייב להליך לימוד כולל ומובנה מול מורה פרטי, במקום לבזבז כסף וזמן על תוכנות ומשאבים עם עטיפה נוצצת, או על מנוי שנתי בבית ספר יוקרתי שלא באמת תשתמשו בו. לנו יש מורים דוברי שפת אם שמחכים ללמד אתכם, ותנאי למידה חסרי תחרות.

תלמידים מספרים

לימודי ערבית – למה באינטרנט?

אם החלטתם ללמוד ערבית, השאלה שבוודאי התעוררה אצלכם היא “איזה קורס ערבית מתאים לי?“. הניסיון מלמד שעל אף קרבתה לעברית, הערבית הינה שפה מאתגרת ללמידה, ואם ברצונכם ללמוד ערבית, תצטרכו ליווי של מורה דובר שפת אם וחומרי לימוד מובנים ואיכותיים. רק כך ניתן ללמוד ערבית ולבנות בסיס יציב של ידיעת דקדוק וכללי בניית משפטים, בנוסף ליכולת כתיבה, קריאה ושיחה. הטכנולוגיה של היום מאפשרת חוויית לימוד ערבית אפקטיבית ומהנה בכיתה וירטואלית, כך שתרגישו שהמורה יושב ממש לידכם ומלווה אתכם בכל תהליך הלמידה.

לימוד ערבית בלינגולרן

מסלולי לימוד ערבית מדוברת – לאלו המעוניינים בלימוד ערבית לטובת פיתוח מיומנויות שיחה, אנו מציעים קורסים בשפה הערבית המדוברת למגוון רחב של רמות וצרכים, החל ממתחילים ללא ידע קודם ועד למתקדמים העושים שימוש עקבי בשפה במעגלים מקצועיים וחברתיים. תוכנית הלימוד מקנה לתלמידים אוצר מילים שימושי ומפתחת מיומנויות הגיה ותחביר, תוך שימוש בתעתיקים לעברית או אנגלית ומיקוד בלהג הירדני והפלסטיני. קראו עוד…

מסלול לימוד ערבית ספרותית – אם תמיד רציתם לדעת לקרוא עיתון ערבי, להאזין לחדשות בערבית או אפילו לקרוא ספרות ערבית, תוכלו לממש משאלה זו עמנו. הקורסים שלנו לערבית ספרותית מתחילים בלימוד האותיות, וממשיכים בפיתוח יכולות קריאה וכתיבה בערבית, תוך דגש על הרחבת אוצר מילים, דקדוק, ועוד. במהלך הקורס נשתמש בחומרים כתובים מעולם העיתונות והאינטרנט, על-מנת לאפשר לכם התנסות משמעותית ופרקטית עם השפה. קראו עוד…

arabic3

צפו בשיעור מספר 15 בחבילת ערבית מדוברת שלנו על מנת לראות לאיזו רמה תוכלו להגיע עם הקורסים של לינגולרן:

לפרטים נוספים ניתן להתקשר ל- 1700-50-87-08 או ליצור קשר דרך האתר

עכשיו אפשר לעבור לימוד ערבית באינטרנט גם בחברות ואירגונים גדולים וקטנים, לחצו כאן לעוד מידע בנושא וליצירת קשר לחברות!

פודקאסט ערבית מדוברת עלא עיני ועלא ראסי

הפודקאסט ערבית מדוברת עלא עיני ועלא ראסי עוסק בסוגיות מרכזיות בתהליך לימוד ערבית מדוברת, עם דגש על נושאים מורכבים מחד ונושאים שימושיים מאידך. הפודקאסט לא מתיימר וגם לא יכול להחליף קורס מסודר כמו הקורסים שאנו מציעים בלינגולרן בפורמט של שיעורים פרטיים אונליין עם מורים מנוסים ומקצועיים. פרקי הפודקאסט כן עשויים לשמש כלי עזר המלווה את תהליך הלמידה והוא מיועד בעיקר לתלמידים שנמצאים בשלבי הלמידה הראשונים, אם כי גם תלמידים שכבר מתקדמים יותר בחומר ימצאו ערך רב בפרקי הפודקאסט. להאזנה לפודקאסט…

מילון ערבית מדוברת באינטרנט

מעוניינים לאתר פירוש של מילה בערבית ששמעתם או ראיתם? לתרום מהידע שלכם ולעזור לתלמידי ערבית אחרים?

אנו שמחים להציג בפניכם פרוייקט לשוני מעניין, מסקרן ושימושי – מילון אינטרנטי לשפה הערבית המדוברת!

מדובר במערכת שפותחה ע”י בוגר החוג לערבית מדוברת באוניברסיטה הפתוחה, וניזונה כיום הן מערכים שהוא מעלה והן מקהילת משתמשים עצמאיים אשר מוסיפים מילים ובכך מסייעים לפיתוח המילון. המערכת מאפשרת לחפש ערכים בעברית ובערבית, כך שהיא שימושית ביותר למגוון רחב של צרכים.

הנכם מוזמנים להיכנס לאתר המילון באמצעות קישור זה. מומלץ גם להצטרף לעמוד הפייסבוק של האתר על-מנת לקבל חדשות ועדכונים שוטפים.

שימוש מהנה!

מורים לערבית

רוצים להכיר את המורים לערבית של לינגולרן? לחצו כאן לפרטים!

רוצה ללמד ערבית אתנו?

חדשות השפה הערבית

בכמה מילים ערביות אנחנו משתמשים ביום יום ומה הקשר בין יום כיפור לחג הקורבן

מאמרים ומשאבים נוספים

 1. סילבוס קורס ערבית מדוברת – כל התכנים שנלמד בקורס ערבית מדוברת בחלוקה על פי רמות
 2. סילבוס קורס ערבית ספרותית – כל התכנים שנלמד בקורס ערבית ספרותית בחלוקה על פי רמות
 3. למה חשוב ללמוד ערבית – החשיבות של השפה מנקודת מבט קצת אחרת
 4. גשו לבנק הניוזלטרים שלנו – כל הניוזלטרים הכי מעניינים של השפה הערבית!
 5. דרושים מורים לערבית – מורים לערבית? אנחנו מחפשים אתכם!
 6. מאמר בנושא מילון בערבית – אילו מילוני ערבית קיימים ברשת ומתי כדאי להשתמש בהם?
 7. מאמר בנושא ביטויים בערבית – מילות סלנג בערבית שמקורן בערבית!
 8. מאמר בנושא משפטים בערבית – טעימה קטנה של מבחר פתגמים בערבית
 9. מוזיקה בערבית – סקירה קצרה של המוזיקה הערבית וכמה דוגמאות שכיף לשמוע!
 10. הסדרה פאודה והקשר ללימודי ערבית מדוברת – מכורים לפאודה? היכנסו למאמר מעניין על הקשר שלה לקידום השפה הערבית המדוברת
 11. לדבר ערבית עם השכנים – הגיע הזמן לדבר עם השכנים שלנו! מאמר על השפה הערבית והחשיבות הסביבתית
 12. משפטים בערבית – מספר משפטים שיעזרו לכם להתחיל את ההיכרות עם השפה
 13. איך חיזוק השפה הערבית לילדים יעזור להם בעתיד – כל הסיבות להתחיל לימודי ערבית לילדים אונליין

מאמרים נוספים בשפה הערבית בנושאים: הקשר בין השפה הערבית לשפה העברית, האותיות הערבית, פתגמים בערבית, יתרונות בלימוד ערבית, לימוד ערבית הלינגולרן ועוד!


  *שדות חובה
  צרו קשר עם Lingolearn