fbpx

לימוד תאית באינטרנט (לימוד תאילנדית)

 

ללמוד תאית (תאילנדית) באינטרנט עם מורים דוברי שפת אם!

לינגולרן הוא בית ספר מקצועי וחדשני לשפות המאפשר ללמוד את השפה התאית בליווי צמוד ואישי של מורים מקצועיים דוברי השפה כשפת אם, כאשר כל התהליך הינו וירטואלי! בשיטה המתקדמת של לינגולרן, תוכלו ללמוד תאית (ללמוד תאילנדית) בכיתות וירטואליות, עם חומרי לימוד המותאמים אישית למסלול הלמידה שלכם ולבקשתכם. בין אם אתם רוצים לנסוע לטייל בתאילנד או אם לצורך עשיית עסקים, התאית היא שפה מבוקשת וחשובה.

now3 thai

תלמידים מספרים

לימוד תאית עם לינגולרן!

השפה התאית אינה קלה ללמידה ומאוד שונה מהשפות המערביות שהאוזן שלנו רגילה לשמוע. זו שפה טונאלית המעניקה משמעויות שונות למילים על ידי שינויים בטון הדיבור. למשל המשפט Mai mai mai mai mai המורכב ממילים זהות לעין ופירושו “עץ חדש לא נשרף, הלא כן?”, מהווה דוגמא מצוינת: לכל מילה במשפט קיים טון מיוחד ולכל אות יש אורך שונה. המורים של לינגולרן מודעים לקושי ופיתחו שיטת למידה שתנגיש את שפה מאתגרת זו למעוניינים ללמוד אותה.

בלינגולרן תמצאו את השיטה המתאימה ביותר בשבילכם ללימוד נוח ויעיל של השפה התאית. אופן הלימוד שלנו מאפשר למידת תאית הזמינה לכולם ובכל מקום, כאשר הצורך היחיד הוא חיבור לאינטרנט ורצון ללמוד! אתם תוכלו לא רק לבחור את רמת וסוג הלמידה הרצוים – בין אם זה לימודי תאית לעסקים, למטרות טיול, או סתם ללמידת שפה חדשה ומאתגרת – אלא גם להתאים את השעות הנוחות לכם ללמידה בכיתות הוירטואליות שלנו.

ללמוד תאית

למה כדאי ללמוד תאית?

תאית היא השפה הרשמית של תאילנד, מדינה ענקית ומתפתחת, המונה כ-67 מיליון תושבים, ביניהם חיים תיירים רבים שמספרם עולה מדי שנה. בשנים האחרונות תאילנד הופכת למדינה מתקדמת עם ענף תיירות מהמשגשגים בעולם. נפח התיירות לתאילנד עולה בקצב מסחרר כל שנה, עם תיירים מכל העולם שרוצים להנות מהאותנטיות מצד אחד ומצד שני מהפינוקים והאטרקציות שלתאילנד יש להציע בתוספת נופים מרהיבים של טבע פראי. ענפי המסחר של תאילנד מתפתחים גם הם והמדינה עמוסה במסחר, ייצוא וייבוא שירותים ומוצרים רבים לשאר העולם.
כיום הקשר של ישראל ותאילנד הנו הדוק מתמיד, הן מבחינה תיירותית והן מבחינה עסקית. תאילנד נחשבת לאחד היעדים הפופולריים בקרב ישראלים לטיול במדינות המזרח. על פי נתוני רשות שדות התעופה, מעל 212,000 ישראלים ביקרו בתאילנד בשנת 2014. כולנו יודעים כי ידיעת שפת המקום תעצים את חווית הטיול במדינה, תעזור להתמצא במדינה ותעלה משמעותית את הרגשת הביטחון.

 

אנשי עסקים ישראלים מרבים לעבוד עם התאילנדים, וניתן לראות זאת מהנתון המדהים של יחסי המסחר של ישראל ותאילנד הנאמדים בכ-1.2 מיליארד דולר בשנה! אנשי עסקים המעוניינים לפנות לשוק הזה או לשפר את מעמדם והיקף העסקים שלהם, יודעים כי שליטה בשפה התאית מהווה יתרון עצום.
כמו כן, בישראל מועסקים כ-25 אלף עובדים תאילנדים, בעיקר בענפי החקלאות והסיעוד. ידיעת השפה התאית יהווה יתרון עצום למעסיקים ולחברות כוח אדם במינוף רווחיהם על ידי עבודה אפקטיבית בנושאים אלו, הבנת חברת כוח האדם התיאלנדיות, גיוס כוח אדם מתאילנד באופן עצמאי, טיפול ישיר והולם בבקשות עובדים ותקשורת הדדית יומיומית עם העובדים ללא מתווכים.

לימוד נכון של השפה התאית מחייב ליווי אנושי של מורה מקצועי!

בלינגולרן תמצאו פתרון למידה וירטואלי אך אינטרקטיבי, בליווי אישי ואנושי של מורים מנוסים. כפי שכבר ציינו, התאית היא שפה המושתתת על טונליות והיגוי, ולכן ישנה חשיבות אדירה לליווי אנושי של מורה דובר תאית ברמת שפת אם. המורים לא רק מדגימים את ההגייה הנכונה ומסבירים אותה, אלא גם נותנים דגשים והערות אישיות לכל תלמיד, על ההברות השונות הקיימות בשפה ואופן הגייתן.

לינגולרן מעניקה פתרון רחב ומקצועי ללימוד תאית באינטרנט המתאפיין בלימוד אנושי. מערכת הלימודים גמישה ומותאמת לצורכי התלמיד, ומלווה על ידי מורים מנוסים הזמינים למענה אישי לכל שאלה.
אז… מתי קופצים לתאילנד??

now3 thai


    *שדות חובה
    צרו קשר עם Lingolearn