fbpx

 לימוד השפה הקוריאנית באינטרנט

ללמוד קוריאנית באינטרנט עם מורים דוברי שפת אם!

השפה הקוריאנית כובשת את המערב בעיקר בגלל הסדרות והטלנובלות המתוקות להפליא של דרום קוריאה כמו גם להקות הפופ המפורסמות במדינה זו. בנוסף, דרום קוריאה היא יעד תיירותי נוסף עבור ישראלים רבים, וגם יעד עסקי בשל תאגידי הענק הקיימים בה כגון סמסונג, LG, יונדאי, והשותפות המסחרית עם ישראל. השפה הקוריאנית מדוברת על ידי כ-80 מיליון תושבי קוריאה והיא שונה מאוד מהשפות המערביות. הודות לאינטרנט, ניתן ללמוד קוריאנית מהבית לבד, אך מדובר בתהליך לא פשוט בכלל. השפה נחשבת קשה והיא מורכבת מסימנים, אותיות, עיצורים ותנועות רבות. עם זאת, אנו בלינגולרן יודעים כיצד להתמודד עם לימוד השפות המסובכות ביותר בזכות מורים מנוסים ומקצועיים בשילוב כלים טכנולוגיים מתקדמים.

now3 Korean

לימוד קוריאנית עם לינגולרן

לינגולרן הוא בית ספר חדשני ללימוד שפות, בו תוכלו ללמוד את השפה הקוריאנית בליווי אישי צמוד של המורים המקצועיים שלנו. אצלנו תמצאו את השיטה המתקדמת ביותר ללימוד אינטראקטיבי, בשיעורים בכיתות וירטואליות בזמן אמת. אנו מציעים ללמוד את השפה הקוריאנית לכל מטרה – עסקים או טיול, ובכל הרמות.

אנו בלינגולרן מציעים קורסים פרטיים ללימוד קוריאנית, הנערכים אונליין עם מורים דוברי קוריאנית ברמת שפת אם. אנו יודעים כי הדרך הטובה ביותר לרכוש ולהבין שפה חדשה, ובייחוד שפה לא קלה כמו הקוריאנית, היא בליווי מורה אישי וכלים טכנולוגיים מתקדמים. צורת הכתיבה של השפה הקוריאנית משלבת בתוכה עיצורים והברות יחדיו אשר אינם יכולים להיכתב או להיאמר בנפרד. כל הברה כוללת בתוכה 2-4 אותיות שונות, מה שעלול להקשות ולסבך את לימודי השפה והבנת הבסיס שלה. בזכות ליווי צמוד של מורה דובר שפת אם, לימוד קוריאנית עם לינגולרן יהיה תהליך קל יותר, מובן יותר ונוח יותר לתלמידים.המורים של לינגולרן ילוו את התלמיד בכל שלבי הלימוד, החל משיחות, עזרה בכתיבה וקריאה וכלה במענה לכל שאלה ובקשה.

בעוד שמוסדות אחרים ידרשו מכם לצאת מהבית במיוחד ולהצטופף בכיתה עם תלמידים אחרים כדי ללמוד עם מורה, אנו בלינגולרן מביאים את המורה ישירות אל מסך המחשב בבית שלכם, או בכל מקום אחר שתרצו. שילוב זה של היחס האישי, נוחות הלמידה והגמישות במערכת השעות, תהפוך את הלמידה בלינגולרן לחוויה אפקטיבית ומהנה.מטרת הקורס ללימוד השפה הקוריאנית היא להקנות לתלמיד בסיס יציב לשפה, וככל שהוא ברור וחזק יותר, כך גם תהליך ההתמקצעות בשפה. על מנת הלגשים מטרה זו, לינגולרן מציעה לכם, המעוניינים ללמוד קוריאנית, מורים מנוסים דוברי שפת אם אשר יבנו עבורכם באופן אישי את תכנית הלימודים המתאימה ביותר, ע”פ היכולת והרמה אליה תרצו להגיע.

תלמידים מספרים

 לימודי קוריאנית

אבל למה כדאי ללמוד קוריאנית?

קוריאנית היא שפה מרתקת המהווה פתח לאחת מתרבויות המזרח העתיקות. בנוסף, דרום קוריאה הינה מדינה מתפתחת טכנולוגית, החל מתאגידי הטכנולוגיה והרכב הגדולות, דרך תעשיות הקוסמטיקה המתקדמות עד לענף מוזיקת הפופ וסדרות הטלוויזיה הפופולאריות הכובשות את המערב. כל אלה מהווים סיבה משמעותית להתעניינות הולכת וגוברת בשפה ותרבות הקוריאנית, המשלבת חדשנות מחד אך תרבות עתיקה ומרתקת מאידך.

דרום קוריאה מקיימת מסחר רציף עם מדינות המערב, ביניהן גם ישראל. חברות ישראליות נהנות מהשקעות מצד קרנות הון קוריאניות וכן מסחר הדדי. ידיעת השפה הקוריאנית תורמת לקשר ההדוק הן בפן העסקי והן בפן האישי, מה שיעודד השקעות והזדמנויות עסקיות רבות וכמובן ידידותיות יותר. ידיעת שפה זרה תמיד תביא לכבוד והערכה מצד אנשי עסקים קוריאנים, וכמובן מצד תיירים רבים הפוקדים את ישראל בקבוצות מאורגנות.

בנוסף, דרום קוריאה וישראל מקיימות תכנית חילופי סטודנטים אשר מאפשרת לסטודנטים ישראלים הלומדים את לימודי מזרח אסיה לחוות את המדינה ממקור ראשון. מערך הלמידה בלינגולרן יאפשר לתלמידים להעמיק את הידע שלהם ויאפשר להם להתמקצע בעזרת המורים המנוסים שלנו, שיביאו אותם לשליטה טובה יותר בשפה הקוריאנית.

לימוד נכון של השפה הקוריאנית מחייב ליווי צמוד של מורה מקצועי!

בלינגולרן תמצאו פתרון למידה מקיף ומתקדם לצרכים שלכם, הכולל את הליווי הצמוד של מורים מקצועיים עם ניסיון בהוראה. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת ומערך למידה מקצועי, תוכלו לרכוש בסיס מוצק וידע רחב של השפה הקוריאנית.

הפתרון שלנו הוא המקצועי והרחב ביותר ללימוד השפה הקוריאנית באינטרנט, בין אם תעדיפו ללמוד באופן פרטני ובין אם בקבוצה. כך, לימודי השפה יהפכו לפעילות חברתית משותפת שתוליד ליתרון עסקי משמעותי. המורים שלנו יעמדו לרשותכם בכל שאלה, ויבנו יחד אתכם את מערך הלמידה לפי הרצונות והבקשות שלכם. באופן הדרגתי אך מותאם זה, יחד עם הליווי האישי, הלמידה תהיה חוויה ובל נשכח את היתרון המשמעותי לעתידכם!

אתם עדיין מתלבטים?!

 now3 Korean


    *שדות חובה
    צרו קשר עם Lingolearn