fbpx

לימודי פרסית באינטרנט עם לינגולרן

מה אתם בעצם יודעים על השפה הפרסית? הנה כמה עובדות. השפה מדוברת בפי כ-80 מיליון בני אדם באיראן, כ-8 מיליון באפגניסטן ובקרב קהילות נוספות במדינות סמוכות לאיראן. השפה הפרסית גם קיימת במשך אלפי שנים – יש תיעוד שלה החל מהעת העתיקה! בתקופת הממלכה האחמנית (המאה ה-9 לפני הספירה), נכתבה השפה בכתב יתדות. בתקופת האימפריה הסאסאנית היא נכתבה בכתב שמזכיר את האלפבית הארמי. הפרסית החדשה – זו שמשתמשים בה היום – היא לשונן של איראן ואפגניסטן, החל מהכיבוש האיסלמי. שפה זו נכתבת באלפבית הערבי, אליו מתווספות מספר אותיות.

מעוניינים להתחיל ללמוד פרסית? אם כן אתם נמצאים במקום הנכון! הדרך הכי טובה ונוחה ללמוד שפה חדשה היא מהבית שלכם. עם לינגולרן, תוכלו ליהנות מלימודי פרסית אונליין בעזרתו של מורה פרטי דובר שפת אם. קורס פרסית באינטרנט מיועד לכל הרמות ומותאם לצרכים האישיים שלכם. כל מה שצריך הוא חיבור לאינטרנט ואפשר להתחיל!

 now3 persian

אז למה לכם ללמוד פרסית?

כל שפה חדשה שאתם מתחילים ללמוד היא עוד דרך להעשיר את עולמכם ולפתוח בפניכם אפשרויות חדשות! קודם כל, מכיוון שהשפה קיימת כל כך הרבה שנים, לימודי פרסית פותחים צוהר לעולם תרבותי עשיר. עולם הכולל טקסטים בפילוסופיה, שירה, כתבים עתיקים ואחרים. אוצר המילים בפרסית מושפע מהרבה שפות נוספות מלבד הערבית – כדוגמת צרפתית, תורכית, גרמנית. מה שאומר שלימודי פרסית למתחילים גם יפתחו בפניכם דלת לרכישת עוד שפות בעתיד. ואם אתם כבר יודעים ערבית, לימודי פרסית למתחילים יהיו לכם הרבה יותר פשוטים.

אם מסתכלים על הצד החברתי – ידיעת פרסית היא חיונית ליצירת קשרים ארוכי טווח עם דוברי השפה (במקרה שלנו – יוצאי איראן או לחלופין עם דוברי פרסית בארץ). על אף שרובנו בעלי דעה שלילית על איראן, חשוב לזכור שתושבים איראניים רבים הם לא שונאי-ישראל. יותר מכך, רוב הפרסים במדינות המערביות הם בעלי דעה שלילית מאוד על השלטון האסלאמי באיראן שכן רובם היגרו מאיראן בעקבות המהפכה.

תלמידים מספרים

Persia Depositphotos 44232679 original

לימודי פרסית למתחילים

הדרך הכי טובה ללמוד כל שפה חדשה, ובמקרה הזה פרסית, היא בעזרת מורה שדובר אותה כשפת אם. מלבד זאת שמורה כזה מקושר לחידושים בסלנג ולפרסית המדוברת בחיי היום יום – הוא גם הכלי הכי טוב שלכם לתרגול! שיטה מוכחת בלימוד שפות, היא פשוט לדבר את השפה, אפילו אם לא מבינים בהתחלה. ככל שמדברים מתחילים להבין מילים חדשות לפי הקשרים ונושא השיחה. ומכיוון שפרסית היא לא שפה פופולארית בישראל, לינגולרן הוא המקום הטוב ביותר עבורכם למצוא מורה שבאמת משתמש בפרסית על בסיס יומי.

לימודי פרסית למתקדמים

לימודי פרסית למתקדמים הם משהו שיכול לפתוח לכם דלתות בקריירה בארץ. פרסית היא שפה מאוד מבוקשת בתחום המודיעין. לצה”ל כיום יש מחסור חמור בדוברי פרסית, כיוון שאין הרבה צעירים שיודעים פרסית מהבית. למודי פרסית יבטיחו לכם קריירה צבאית ארוכה, מעניינת ומתגמלת. גם בתחום המחקר היסטורי – של התרבות העתיקה ושל המאות האחרונות – מאוד תורם להבין את השפה (שכן היא קיימת מהעת העתיקה, כמו שציינו). וכמובן שקורס פרסית הוא נכס עבור כל מי שמתעניין במסלולי לימודים לתואר ראשון או לתואר שני במזרחנות. קורס בפרסית יעזור לכם להבין לעומק את הטקסטים הנלמדים, כי תרגומים אף פעם לא עושים חסד.

הדרך הכי קלה להתחיל לימודי פרסית למתחילים, או למתקדמים, היא אונליין עם לינגולרן – בעזרתו של מורה פרטי. השיעורים נקבעים בזמן שנוח לכם, מותאמים לרמה שלכם, ונעשים בעזרת חומרי לימוד מקוריים בכיתה וירטואלית מתקדמת. בעזרת קורס פרסית שנערך מול מורה דובר שפת אם, תוכלו ללמוד גם הגייה נכונה ולתרגל דיבור – מעבר לדקדוק, קריאה ובניית משפטים.

מכיוון שלימודי פרסית הם לא נפוצים בישראל, יהיה לכם קשה למצוא מורה פרטי בשפה, ובטח כזה שגר באיזור מגוריכם. עם לינגולרן, מורה דובר פרסית כשפת אם מגיע אליכם הביתה עם לחיצת כפתור. הרשמו לקורס פרסית היום כדי להתחיל!

now3 persian


    *שדות חובה
    צרו קשר עם Lingolearn