fbpx

לימוד ספרדית באינטרנט

ללמוד ספרדית באינטרנט עם מורים דוברי שפת אם

עם לינגולרן, תוכלו ללמוד ספרדית בליווי מורים מקצועיים, בכיתה וירטואלית מתקדמת הכוללת חומרי לימוד מסודרים וברורים. הלימודים בלינגולרן מספקים מענה מצוין לכל הרמות והצרכים, שכן הם משלבים בין איכות הלמידה של שיעור פרטי עם מורה לבין נוחות הלימוד דרך האינטרנט. הקורסים מועברים במתכונת של שיעורים פרטיים על ידי מורים דוברי ספרדית כשפת אם מישראל, מספרד וממדינות דרום אמריקה השונות.

now3 spanish

צפו בסרטון הבא מתוך שיעור ספרדית באינטרנט עם לינגולרן:

לימוד ספרדית באינטרנט – ללמוד ספרדית בכל רמה ולכל מטרה

אנו מציעים מגוון מסלולי לימוד ספרדית, החל מקורסים לרמת מתחילים ועד לקורסי לימוד ספרדית למתקדמים, הכוללים תרגול אינטנסיבי של אוצר מילים ודקדוק בספרדית. כמו כן ניתן ללמוד ספרדית במסגרת תוכנית לימוד המותאמת למטיילים ואשר תכין אתכם לטיול שתמיד חלמתם עליו בספרד או בדרום אמריקה. בלינגולרן, אנו מאפשרים לכם להתחיל ללמוד ספרדית ברמה הגבוהה ביותר, בכיתה ווירטואלית מתקדמת המאפשרת תקשורת נוחה וחופשית בין המורה לתלמיד, וכל זאת – בעלות נמוכה יחסית.

תלמידים מספרים

לחצו כאן על-מנת לבצע מבחן בדיקת רמה בספרדית.

spanish2

לימוד ספרדית באינטרנט בהישג ידך 

לימוד ספרדית באינטרנט אינו חלום יקר ובלתי ניתן להשגה. במציאות העידן הדיגיטלי שבו אנו חיים, יש כל כך הרבה אפשרויות לימוד ספרדית באינטרנט. השפע המוצע גורם לבילבול רב ולעיתים קרובות מסיט מהמטרה שלשמה מתחילים את החיפוש מלכתחילה, הרצון ללמוד ספרדית. זה לא משנה אם הסיבה שלשמה החלטתם ללמוד ספרדית הינה חלום לטייל במדינה דוברת ספרדית, העושר התרבותי שנחשפים אליו אם רק מבינים את השפה, השותף העסקי הספרדי שרוצים לתקשר איתו, או סתם כי ידע בשפות נוספות מהווה תועלת תעסוקתית. בכל מקרה, לימודי ספרדית באינטרנט הם אפקטיביים וניתנים למימוש למרבה הפלא אף בקלות יחסית.

האם לימוד ספרדית באינטרנט הינה שיטה אפקטיבית? 

הבעיה העיקרית של לימוד ספרדית באינטרנט הינה העושר באפשרויות הלימוד המוצעות ובעיקר אלו הניתנות בחינם. מרוב אפשרויות מנסים כל מיני שיטות, שהרי הן בחינם אז למה לשלם? התוצאה היא די ברורה. בסופו של דבר מרוב נסיונות חינמיים ללמוד ספרדית, שמעניקים אך ורק טעימה או הסבר שטחי, הידע הנצבר בספרדית שואף לאפס ורמת התסכול שואפת לאין סוף. לכן, רוב האנשים מוותרים על החוויה הכי יפה שהם יכולים לרכוש. הפתרון לבעיה היא פשוט למצוא את המסגרת שמתאימה לך כאינדיבידואל.

לימודי שפה זרה בכלל ולימודי ספרדית בפרט, הם התחייבות אישית שכל אחד שרוצה ללמוד ספרדית חייב לקחת על עצמו. שפע האפשרויות שהאינטרנט מציע לטובת לימוד ספרדית יכול בהחלט לבלבל וחשוב לזכור שהבסיס ללימוד נאות של ספרדית צריך להיות במסגרת כלשהיא. מעטים מאד הם האנשים בעלי משמעת עצמית חזקה מספיק כדי לאפשר להם להיות אוטודידקטים עד שהם מסוגלים ללמוד ספרדית בכוחות עצמם בלבד. לרובנו נדרשת מסגרת ברורה, היוצרת התחייבות אישית המשתלבת כחלק מלוח הזמנים האישי המוקצה עבור לימוד ספרדית באינטרנט. הטריק הוא כמובן לא רק להתחייב אישית אלא גם למצוא את המסגרת שמתאימה לך כאינדיבידואל, ושמעניקה לך את הכלים והמשמעת הנדרשים ללימוד ספרדית.

לינגולרן, המסגרת האידיאלית ללימוד ספרדית באינטרנט

כאתר המתמחה בלימוד שפות בכלל וספרדית בפרט, לינגולרן מציע קונספט לימודי פשוט, נוח ואפקטיבי. בלינגולרן ניתן ללמוד ספרדית במסגרת כיתתית, וכנאות לעולם הדיגטלי בו אנו חיים, גם הכיתות שלנו הינן וירטואליות. אבל בדיוק כאן מסתיים החלק הוירטואלי, כל השאר, התוכן הלימודי כמו גם התקשורת עם המורה הן בעלות מגע אישי ואנושי. הכיתה הוירטואלית מציעה תקשורת בזמן אמת המאפשרת לתלמיד לשבת בנוחות בביתו ולהתמודד עם לימוד ספרדית באינטרנט בעזרת מורה מנוסה וכל מה שהוא צריך זה מחשב עם אינטרנט ומיקרופון.

בלינגולרן אנו מציעים מגוון רחב של תכנים ללימוד ספרדית, שניתן להתאים אותם לכל תלמיד ותלמיד, בהתאם לקצב התקדמותו בשיעור. הניסיון מלמד שהדרך הטובה ביותר ללמוד שפה ובמיוחד ספרדית היא יצירת מערכת שעות קבועה שבה התלמיד משתתף בשעור באופן אקטיבי ולאחר מכן עליו לעבוד באופן עצמאי בתרגול החומר הנלמד. על כן, אנו ממליצים לכל תלמיד לקבוע יום ושעות בהם הוא נפגש עם המורה לשיעור פרטי או עם עוד תלמידים על ידי רכישת חבילת שעורים, שעוזרת לו להתמיד בלימוד ספרדית באינטרנט. בלינגולרן תוכלו לקחת קורס לימוד ספרדית באינטרנט במסגרת קבוצתית עם מספר תלמידים בכיתה, או ביכולתכם גם לקחת שיעורים פרטיים עם המורה.

לכיתה הוירטואלית שלנו יש יתרונות נוספים. שלא כמו עם לימוד עצמי, לתלמיד יש מורה אליו הוא יכול לפנות בשאלות או להתמקד בנושאים המעניינים אותו או חשובים לו יותר מבחינה אישית או עסקית. לא מדובר במערך שיעור קבוע מראש שאינו ניתן לשינוי, אלא השיעור זורם ומתקדם בהתאם לצרכי התלמיד. בעזרת המורים המנוסים שלנו התלמיד נחשף לשפה ולניואנסים הדקים של מבטא והיגוי.

אחד היתרונות הבולטים שיש ללינגולרן להציע, הוא האפשרות לרכישת חבילות שיעורים שאורכם הוא שעה שלמה. חבילות השיעורים מסייעות לתלמיד להתחייב ללימודי הספרדית באינטרנט והן גם מורידות את העלויות של לימוד ספרדית באינטרנט. 

now3 spanish

 

עכשיו אפשר ללמוד ספרדית גם בחברות ואירגונים גדולים וקטנים, לחצו כאן לעוד מידע בנושא וליצירת קשר לחברות!

מורים לספרדית

רוצים להכיר את המורים לספרדית של לינגולרן? לחצו כאן לפרטים!

 

רוצים להעשיר את הידע שלכם על השפה הספרדית? קראו גם:

לימודי ספרדית 1סילבוס קורס ספרדית–  מידע מפורט על תוכניות לימודי השפה הספרדית אונליין עם לינגולרן.

לימודי ספרדית 2פעלים ודקדוק בספרדית  – מאמר זה עוסק בנטיות הפעלים, שמות העצם והתארים  בספרדית. 

לימודי ספרדית 4ברכות בספרדית–  כיצד מברכים בשפה הספרדית? כאן תוכלו לצפות במילות הברכה בשפה הספרדית.

לימודי ספרדית 3צבעים בספרדית – האם אתם כבר מכירים את שמות כל הצבעים בשפה הספרדית? אם לא הכתבה הזו היא בשבליכם.

לימודי ספרדית 5עמוד הניוזלטרים של קמפוס ספרדית – בעמוד זה תוכלו למצוא ריכוז של ניוזלטרים על השפה הספרדית.

לימודי ספרדית 6מספרים בספרדית–  האם אתם כבר יודעים כיצד סופרים בספרדית? הכתבה הזו היא בשבילכם.

לימודי ספרדית 8ספרדית לקבלת דרכון ספרדי  – מהי הרמה אלייה צריך להתכונן על מנת לבקש דרכון ספרדי?

לימודי ספרדית 7השפעת הערבית על הספרדית – קצת על ההיסטוריה של השפה הספרדית והקשר שלה לשפה הערבית.

לימודי ספרדית 10הטיות פעלים בספרדית – כתבה זו עוסקת בדקדוק של השפה הספרדית ומסבירה כיצד יש להטות את הפעלים.

לימודי ספרדית 3לימודי ספרדית לילדים – פרטים נוספים על קורסי הספרדית לילדים בלינגולרן.

מאמרים נוספים בשפה הספרדית בנושאים: אותיות בספרדית, מוזיקה בספרדית, ספרדי למטיילים, לימוד ספרדית למתחילים עם לינגולרן ועוד. 


    *שדות חובה
    צרו קשר עם Lingolearn