fbpx

ללמוד אמהרית באינטרנט עם לינגולרן

בלינגולרן, לימוד שפות אונליין, אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות ללימוד אמהרית באינטרנט, הן בפורמט של שיעורים פרטיים והן בקבוצות קטנות, אשר בנויים באופן מקצועי ומותאמים לצרכים ולרמה שלכם ויאפשרו לכם ללמוד אמהרית במהירות ובקלות. בקורסים שלנו, תרכשו אוצר מילים באמהרית, תלמדו כללי דקדוק, ובעיקר יהיה לכם הרבה זמן לתרגל שיחה באמהרית.
כאתר המתמחה בלימוד שפות, לינגולרן מציע קונספט לימוד פשוט, נוח ואפקטיבי. בלינגולרן ניתן ללמוד אמהרית במסגרת כיתתית, וכנאות לעולם הדיגטלי בו אנו חיים, גם הכיתות שלנו הינן וירטואליות. אבל בדיוק כאן מסתיים החלק הוירטואלי. כל השאר, התוכן הלימודי כמו גם התקשורת עם המורה הן בעלות מגע אישי ואנושי. הכיתה הוירטואלית מציעה תקשורת בזמן אמת המאפשרת לתלמיד לשבת בנוחות בביתו ולהתמודד עם לימוד אמהרית באינטרנט בעזרת מורה מנוסה וכל מה שהוא צריך זה מחשב עם אינטרנט ומיקרופון.

בימים אלו אנו מגייסים מורים לאמהרית לצוות שלנו! על כן, מועד התחלת הקורס הבא טרם נקבע

מכירים מורים לאמהרית? אתם מורים בעצמכם? לחצו כאן והצטרפו לצוות המורים המנוסים שלנו!

now3 amharic

תלמידים מספרים

מדוע ללמוד אמהרית באינטרנט עם לינגולרן?

ראשית כל, שליטה בשפה נוספת תמיד תהווה יתרון משמעותי. בין אם זה במגזר הפרטי או הציבורי, ידיעת שפה נוספת פותחת דלתות רבות. אף על פי כי אמהרית היא אינה אחת מהשפות המוכרות בעולם, היא בעלת חשיבות ועניין רב במיוחד בישראל של היום. אמהרית נמנית בין השפות השמיות (קבוצה הכוללת בתוכה גם את השפה הערבית והשפה העברית), והיא נחשבת כשפה שלה המספר הגדול ביותר של דוברים בקרב השפות השמיות, לאחר השפה הערבית.
עבור יהודי אתיופיה החיים בארץ ואינם שולטים בשפה, לימוד השפה האמהרית יכולה לשמש כגשר בין הדור הצעיר לדור המבוגר יותר, ועבור אלו המעוניינים להתחקות אחר השורשים שלהם, ולשמר את תרבותם, זהו המפתח.
השפה האמהרית היא שפה מאתגרת ללמידה, ואם ברצונכם ללמוד אמהרית, תצטרכו ליווי של מורה דובר שפת אם וחומרי לימוד מובנים ואיכותיים. רק כך ניתן ללמוד שפה חדשה ולבנות בסיס יציב של ידיעת דקדוק וכללי בניית משפטים, בנוסף ליכולת כתיבה, קריאה ושיחה. הטכנולוגיה של היום מאפשרת חוויית לימוד אמהרית אפקטיבית ומהנה בכיתה וירטואלית, כך שתרגישו שהמורה יושב ממש לידכם ומלווה אתכם בכל תהליך הלמידה.
לכיתה הוירטואלית שלנו יש יתרונות נוספים. שלא כמו עם לימוד עצמי, לתלמיד יש מורה אליו הוא יכול לפנות בשאלות או להתמקד בנושאים המעניינים אותו או חשובים לו יותר מבחינה אישית או עסקית. לא מדובר במערך שיעור קבוע מראש שאינו ניתן לשינוי, אלא השיעור זורם ומתקדם בהתאם לצרכי התלמיד. בעזרת המורים המנוסים שלנו התלמיד נחשף לשפה ולניואנסים הדקים של מבטא והיגוי.

כיצד מתחילים בלימוד אמהרית באינטרנט?

בלינגולרן אנו מציעים מגוון רחב של תכנים ללימוד אמהרית, שניתן להתאים אותם לכל תלמיד ותלמיד, בהתאם לקצב התקדמותו בשיעור. הניסיון מלמד שהדרך הטובה ביותר ללמוד שפה, היא יצירת מערכת שעות קבועה שבה התלמיד משתתף בשיעור באופן אקטיבי ולאחר מכן עליו לעבוד באופן עצמאי בתרגול החומר הנלמד. על כן, אנו ממליצים לכל תלמיד לקבוע יום ושעות בהם הוא נפגש עם המורה לשיעור פרטי או עם עוד תלמידים על ידי רכישת חבילת שעורים, שעוזרת לו להתמיד בלימוד אמהרית באינטרנט. בלינגולרן תוכלו לקחת קורס לימוד אמהרית באינטרנט במסגרת קבוצתית עם מספר תלמידים בכיתה, או ביכולתכם גם לקחת שיעורים פרטיים עם המורה.

now3 amharic

מאמרים ומשאבים נוספים:

ללמוד שפות אמהרית 9שורשי השפה האמהרית – ההיסטוריה המרתקת של השפה האמהרית ושל קבוצת השפות האתיו-שמיות


    *שדות חובה
    צרו קשר עם Lingolearn